10 / 08 / 2022

Galatasaray Düşler Vadisi'nde baharın gelişini kutladı!

Galatasaray Düşler Vadisi'nde baharın gelişini kutladı!

Emlak Konut GYO güvencesinde Galatasaray’ın Riva arazisinde Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, Fatih Terim tarafından futbolcu ve ailelerini ağırladı. Doğa ile iç içe Düşler Vadisi’nde enerji depolayan futbolcular, baharın gelişini gerçekleştirilen piknikte aileleriyle birEmlak Konut GYO tarafından Yılmaz İnşaat’ın Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirildiğinde Düşler Vadisi’nde Galatasaray Futbol Takımı şampiyonluk için enerji depoladı.

SON ŞAMPİYON RİVA'DA KENDİ EVİNDE

Doğa ile iç içe Düşler Vadisi’nin temiz havasında bol bol oksijen alan ve gerçekleştirilen piknikle stres atıp enerji depolayan Galatasaray Futbol Takımı, ailelerinin de katılımıyla baharın gelişiyle ilgili kutlamalar yaptı. Teknik Direktör Fatih Terim tarafından düzenlenen piknik organizasyonunda futbolcu ve aileler birbirleriyle bol bol kaynaşma imkanı bulurken hoşça vakit geçirdi. Pikniğe aileleriyle katılan futbolcuların çocukları da palyaçolar eşliğinde unutulmaz bir gün geçirdi. 

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz tarafından düzenlenen etkinlikte futbolcu ve teknik heyete proje ile ilgili bilgiler açıkladı. Galatasaray’ın Riva arazisinde geliştirilen Düşler Vadisi projesine tam not veren teknik heyet ve futbolcular yatırım potansiyeli yüksek projeye büyük ilgi gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen projenin lansmanına Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ile birlikte katılan Teknik Direktör Fatih Terim, Düşler Vadisi’ni Türkiye’nin örnek projesi olduğunu kaydetti. Etrafı ormanla kaplı olan Düşler Vadisi, temiz havasıyla misafirlerinde zindelik uyandırırken moral ve motivasyonu da en üst noktaya ulaştırıyor.

YILMAZ: “45 YILLIK TECRÜBEMİZİ DÜŞLER VADİSİ RİVA PROJESİNE AKTARDIK”
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile futbolcu ve ailelerini ağırlamaktan memnun olduğunu ifade eden Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz,” Riva’da kulübümüzün arazisi üzerinde geliştirdiğimiz proje alanında başta Teknik Direktörümüz Fatih Terim olmak üzere futbolcularımızı ve ailelerini görmek bizlere ayrı bir heyecan kattı. Ziyaretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde burada yine camiamızın dernek başkanlarını ve üyelerini ağırlamıştık. Düşler Vadisi projesinin camiamızı aynı çatı altında toplaması bizleri mutlu ediyor. Kulübümüzün Riva arazisinde Türkiye’de örnek teşkil edecek bir çalışmaya imza atmaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu.

DOĞA İÇİNDE PRESTİJLİ VİLLALAR

Emlak Konut GYO tarafından Riva’nın doğal yapısı korunarak tasarlanan villaları 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkaran Yılmaz İnşaat; projenin ilk etabında ise 509 villa inşa ediyor. 152 metrekareden 396 metrekare arasında değişen dairelerin geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuyor. 

1 milyon 157 bin metrekare üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde 70 bin metrekare park ve 207 bin metrekare özel orman alanı bulunacak.

KOLAY ULAŞIM AKSINA SAHİP

Düşler Vadisi Riva, kamu ve özel sektör yatırımlarıyla her geçen gün artan Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası’nda örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak yükseliyor. İstanbul’un doğayla içe içe bölgesi Riva’da yükselen proje, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor. Riva’ya özgün bir kimlik kazandıracak proje, tamamlandığında çevreye uyumlu az katlı ekolojik yapısıyla da Türkiye’de örnek olacak.