11 / 12 / 2023

Garanti BBVA'dan dev kampanya! 31 Ekim'e kadar herkes faydalanacak!

Garanti BBVA'dan dev kampanya! 31 Ekim'e kadar herkes faydalanacak!

Garanti BBVA’dan herkesi sevindirecek bir kampanya haberi geldi. Banka şimdi mobil uygulaması üzerinden müşterisi olanlara çok cazip bir teklif sunuyor. Peki, kampanyanın detayları nelerdir?Garanti BBVA, herkesi sevindirecek o kampanya haberini duyurdu. Banka resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasına dair açıklama yaptı.

Bankada yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA’nın mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olanlara yüzde sıfır faizli ve masrafsız taksitli nakit avans imkanı sunuluyor.

Peki, Garanti BBVA’nın kampanya detayları nelerdir?

Garanti BBVA dan dev kampanya! 31 Ekim e kadar herkes faydalanacak!

 


 

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön