Garden Life Bursa'da 58 bin TL'ye!

Garden Life Bursa'da 58 bin TL'ye!

Bursa'da Enyap İnşaat tarafından inşa edilecek olan Garden Life projesinde konut fiyatları 58 bin TL'den başlıyor...


Garden Life projesi Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Enyap İnşaat tarafından hayata geçirilecek.

Garden Life'ta konutlar 58 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. 77 metrekare 1+1 konutlar 58 bin TL'ye, 102 metrekare 2+1'ler 88 bin TL'ye, 138 metrekare 3+1'ler 112 bin TL'ye satılıyor.

Garden Life'ta belirlenen minimum peşinat miktarı 10 bin TL. Aylık taksitler ise 700 TL'den başlangıç gösteriyor.

Garden Life Bursa'ta toplam 62 bin metrekare alana inşa ediliyor. 16 blok halinde hayata geçirilecek olan projede 652 konut yer alıyor.

2012 yılının Mart ayında konut teslimlerinin yapılacağı Garden Life'ta otopark, güvenlik, yüzme havuzu, spor alanları, yürüyüş yolları, ilköğretim okulu ve 9 bin metrekarelik ticari alan bulunuyor.

Nilüfer Belediyesi ve Enyap İnşaat ortak girişimi olan Garden Life projesinden ana arter çevre yollarına direk bağlanma mümkün. Uludağ manzaralı projede deprem güvenliği için radye jeneral temel sistemi ve yüksek teknolojiye sahip tünel kalıp sistemi kullanılıyor.

Dış cephede mantolama sisteminin kullanıldığı Garden Life'ta sadece site sakinlerine açık olan site içi yollar, her daire için tasarlanmış açık otopark çözümleri mevcut. Projede 15 bin metrekare büyüklüğünde rekreasyon alanı bulunuyor.

Tel. : 0(224) 477 00 04(pbx)

info@enyapinsaat.com

http://www.enyapinsaat.com/default.asp

 

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com