11 / 08 / 2022

Gayrimenkul Okulu'nda eğitimler 30 Nisan'da başlıyor!

Gayrimenkul Okulu'nda eğitimler 30 Nisan'da başlıyor!

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Profesyonelleri Derneği ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, gayrimenkul sektöründe akademik deneyim ve sektör tecrübesini birleştirdi ve Gayrimenkul Okulu'nu hayata geçirdi.Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Profesyonelleri Derneği (GAPAS) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, gayrimenkul sektöründe akademik deneyim ve sektör tecrübesini birleştirerek ‘Gayrimenkul Okulu’ için iş birliği gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyenlerin mesleki gelişimlerine destekte bulunmak için yapılacak eğitimler 30 Nisan’da başlıyor.

GAPAS ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliğiyle ekonominin lokomotiflerinden gayrimenkul sektöründe çalışan ve çalışmak isteyenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla başlatılacak olan “Gayrimenkul Okulu” sektöre donanımlı bireyler yetiştirmek, ekonomiye ve istihdama katkıda bulunmak amacıyla eğitimlerine başlıyor. 30 Nisan 2021’den itibaren sektörün önde gelen iş insanları, eğitmenleri ve İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilecek eğitimler yeni (sıfır) ve ikinci el gayrimenkul satışı ve kiralaması süreçlerine odaklanacak, sorumlu emlak müşavirliği sınavlarına hazırlık fırsatı sunacak. Gayrimenkul Okulu'nda, gayrimenkul hukukundan pazarlamaya, satış tekniklerinden müşteri yönetimine kadar sektörde bir gayrimenkul uzmanının ihtiyacı olabilecek tüm eğitimler en güncel haliyle katılımcılarına sunulacak. 

Gayrimenkul Okulu nda eğitimler 30 Nisan da başlıyor!

Nazmi DURBAKAYIM’dan ‘Liderlik’ Eğitimi

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Profesyonelleri Derneği (GAPAS) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliği ile düzenlenecek eğitimde, Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) Başkanı Sn. Nazmi DURBAKAYIM, gayrimenkulde ‘liderlik’ üzerine bir eğitim paylaşacak. 

Gayrimenkulde Pazarlama ve Dijital Dönüşüm, Gayrimenkul Hukuku, 2. El Gayrimenkul, Proje Satış ve Kişisel Gelişim, Gayrimenkulde Liderlik ve Marka Yaratma olmak üzere beş modülden meydana gelen eğitimde, tüm modüller etkileşimli bir tartışma ortamında vaka analizleriyle beraber değerlendirilecek. Program sonunda Durbakayım, liderlik üzerine konuşacak. 

Online Gerçekleştirilecek Eğitimler 30 Nisan’da Başlıyor

Eğitimler, 30 Nisan - 6 Mayıs tarihleri arasında online olarak alanında uzman isimler tarafından verilecek. Esra Tümen, Dr. Serkan Akgün, Güven Açık ve Murat Can Gökdemir gibi isimlerin vereceği 22 saatlik eğitim programında, gayrimenkul pazarlamada yeni trendler, iletişimin yeni dili, hedef kitle analizi, gayrimenkul satış sözleşmeleri, nitelikli emlak portföyü oluşturma, taşınmaz ticareti ve devir işlemleri, yabancıya satış süreci, portföy alma ve kazanma, emlak satış ve kiralamanın şifreleri, gayrimenkul sunum ve maketten satış teknikleri, yüz yüze ve telefonla satışta pazarlama teknikleri, müşteri yönetimi ve itiraz karşılama sanatı eğitimleri yer alacak.

Emlak Müşavirliği’ni meslek olarak edinmek isteyen gayrimenkul danışmanlarının alması gereken ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi’ için yapılacak sınava hazırlık fırsatı sunulacak, sonunda katılım sertifikası da verilecek eğitim programına ilişkin 0212 266 70 22 nolu telefon numarasından veya http://sem.ticaret.edu.tr/egitim/gayrimenkul-okulu/ web sitesinden bilgi alınabilir.

Her bir yeni konuta karşılık iki eski konut satıldı!