Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla'dan arazi aldı!

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla'dan arazi aldı!

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, yatırımlarına bir yenisini ekledi. Yakışıklı oyuncu, İzmir'in Urla ilçesinde zeytin ve organik tarım da yapabileceği 4 dönümlük arazi için 2 milyon lira ödedi.


Doğa tutkusuyla bilinen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Ege'deki yatırımlarına yenisini ekledi. Başak Dizer'le evlendikten sonra tüm yaz aylarını Bodrum ve Marmaris arasında teknesiyle mekik dokuyarak geçiren ünlü oyuncu, buralardan ev alarak bir çok yatırım yapmıştı.

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla

4 dönümü 2 milyon lira

Takvim'de yer alan habere göre; aynı zamanda gayrimenkul zengini olan Tatlıtuğ, İzmir'in Urla ilçesinde zeytin ve organik tarım da yapabileceği 4 dönümlük arazi aldı. Tatlıtuğ, arazi için 2 milyon lira ödedi.

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla

Organik tarıma başladı

Daha öncede butik otelde üzüm yetiştiriciliği ve organik tarım işiyle uğraşan Tatlıtuğ, bu keyfini daha uzun ömürlü kılmak için de kolları sıvadı.  İçerisinde zeytinlik ve üzüm bağları olan arazi için 2 milyon TL verdiği konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ'un hedefi burada organik tarım yapıp doğayla daha fazla iç içe olmak.+

Gayrimenkul zengini Kıvanç Tatlıtuğ, Urla

Akıl hocası babası

Rol aldığı projeler ve özellikle de reklamlardan kazandığı paralarla gayrimenkul yatırımları yapan ünlü oyuncunun bu konudaki akıl hocasının ise babasının olduğu biliniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Marmaris'te 3 milyon TL'ye müstakil villa inşa edecek!