28 / 09 / 2022

''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' diyen İslam Memiş'ten keskin cevap! Dolar bu kadar olacak...

''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' diyen İslam Memiş'ten keskin cevap! Dolar bu kadar olacak...

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, dolar için ''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' dedi ve dolardaki beklentisini açıkladı. İslam Memiş'ten keskin cevap...Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş dolar/TL kuru ile ilgili keskin yorumlarda bulundu. Doların ne kadar olacağını açıklayan Memiş, ''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' diyerek yatırımcılara uyarılarda bulundu...

İslam Memiş, Fed üyelerininin açıklamarını beklediğini ve normalde 75 baz puanlık faiz artışını savunacaklarını belirtti. İslam Memiş Fed ile ilgili;  "Açıklamalarında yine doların değerini artıran söylemler gelecek, sürpriz değil. Teknik olarak resesyonu girdiğini kabul etmeyen Fed’den ne beklenebilir ki?" ifadesini kullandı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön