Gaziantep Şehitkamil'e yeni park!

Gaziantep Şehitkamil'e yeni park!Şehitkamil Belediyesi, Güvenevler Mahallesi’nde yapımına başladığı yeni parkı kısa süre içinde tamamladı. İçerisinde çocuk oyun grubu, spor alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası gibi alanların bulunduğu park, vatandaşın hizmetine sunuldu.Şehitkamil Belediyesi, Güvenevler Mahallesi’nde yapımına başladığı yeni parkı kısa süre içinde tamamladı. İçerisinde çocuk oyun grubu, spor alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası gibi alanların bulunduğu park, vatandaşın hizmetine sunuldu.

ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE TAMAMLANDI


Daha yeşil ve yaşanabilir bir ilçe için çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediyesi, Güvenevler Mahallesi’ne yeni bir park daha kazandırdı. Şehitkamil Belediyesi, Güvenevler Mahallesi sakinlerinin keyifli zamanlar yaşayabilmesi için yaptığı yeni parkın içerisinde çocuk oyun gurubu alanı, spor alanı, yeşil alan, yürüyüş parkuru, oturma bankları gibi birçok özelliği bir arada sundu. Bunun yanı sıra gençler için mahalleye bir basketbol sahası kazandırıldı ve vatandaşların araçlarını park etmeleri için park etrafında otopark yapıldı. Çevre düzenlemesi, çimlendirme ve ağaç dikiminin ardından park, vatandaşın hizmetine girdi.


 


VATANDAŞIMIZ BU PARKTAN EN İYİ ŞEKİLDE FAYDALANABİLECEK


Mahallelerine çok yönlü bir parkın daha kazandırılmasından memnun olduklarını dile getiren Güvenevler Mahalle Muhtarı Uğur Gökçek, “Şehitkamil Belediyemiz tarafından mahallemize bu yeni parkın kazandırılmasından dolayı öncelikle Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Kısa bir süre içerisinde yapımına başlanan parkımız, tamamlandı. Etrafı otopark ile çevrili olan parkımızda; çocuk oyun alanları, spor aletleri, yürüyüş parkurları, oturma bankları, yeşil alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra gençlerimiz için ise küçük bir basketbol sahası yapıldı. Vatandaşlarımız bu parktan en iyi şekilde faydalanabilecek. Ben, parkımızın tüm mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Şehitkamil Belediyesi