Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri!

Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri! Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri!

Firma: Süleyman Ekşi İnşaat

Proje: Ahes Misal İstanbul

Misal İstanbul Konutları Süleyman Ekşi İnşaat tarafından 13 blok olarak planlandı. Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri ne zaman?

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen  Ahes Misal İstanbul  projesi 100 bin metrekare arsa alanına sahip. Proje Süleyman Ekşi İnşaat imzası taşıyor.
 

İnşaat alanı 520 bin metrekare olarak belirlenen Ahes Misal İstanbul'da dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin 230 TL'den başlıyor. Misal İstanbul Evleri'nde 12 bin metrekarelik sosyal tesis alanı da olacak.
 
Toplam 2 bin 400 daireye yer verilen projenin ilk etabında 1.600 konut bulunuyor. 13 blok olarak yükselen Gop Misal İstanbul projesinde 359 odalı otel, cadde dükkanları ve 20 bin metrekarelik alanda ofis bloğuna yer veriliyor. 
 

Mimari tasarımı Alper Aksoy'a ait olan Ahes Misal İstanbul Gop projesinin ilk etabında inşa edilecek 8 bloğun 3 tanesi 18, 2 tanesi 19 ve 3 tanesi 20 kat yüksekliğinde olacak.  
 
Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri!

Misal İstanbul Konutları 340 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Gaziosmanpaşa Ahes Misal İstanbul teslimleri ilk etapta 2019 yılında yapılacak.
 
Misal İstanbul ortak alanlarında; cep sineması, kütüphane, çocuk oyun alanları, spor salonları, hamam, yüzme havuzu, kafeler, cami, restoranlar, 2500 araç kapasiteli otopark ve iş dünyasına yönelik toplantı salonları yer alıyor.

Misal İstanbul iletişim!
Satış ofisi adresi: Haşim Yılmaz Caddesi No:102 Bağlarbaşı Mahallesi Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
 
Ahes Misal İstanbul satış ofisi iletişim!
Tel: 0212 417 11 53
http://www.misalistanbul.net/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com