Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri!

Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri! Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri!

Firma: Aykutoğlu İnşaat

Proje: Aykutoğlu Flats

Aykutoğlu Flats Evlerinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde konut tipleri tasarlandı. Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri projeyi merak edenler için haberimizde yer alıyor.1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konut alternatiflerinin bulunduğu  Aykutoğlu Flats  projesi İstanbul'un Avrupa Yakasında yer alan Gaziosmanpaşa ilçesinin Küçükköy bölgesinde konumlandırılıyor. Önümüzdeki ay satışa çıkacak olan Küçükköy Aykutoğlu Flats Evleri 21 katlı tek blok halinde yükselliyor.


Aykutoğlu İnşaat girişimi ile hayata geçirilen Aykutoğlu Flats Evlerinde 112 adet konut ve 60 adet dükkan yer alacak. Aykutoğlu Flats Evlerinde yer alan bloğun 16 katı konut alanı 5 katı ise AVM alanı olarak tasarlandı. Aykutoğlu Flats Küçükköy daire fiyatları şöyle:


Aykutoğlu Flats fiyat listesi kapsamında konutların metrekare birim fiyatı minimum 5 bin TL'den başlıyor, maksimum ise 5 bin 500 TL'ye kadar yükseliyor. Aykutoğlu Flats ulaşım bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için 0212 650 91 32-33 no'lu telefonu arayabilirsiniz.


Gaziosmapaşa Aykutoğlu Flats Konutlarında yer alan  1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare büyüklüğe sahip. Aykutoğlu Flats projesi karma proje olarak inşa ediliyor. 


Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri:

 


Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri:

 


Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats resimleri:

 


Aykutoğlu Flats Küçükköy iletişim:

Telefon: 0212 650 91 32-33

Web Adresi: http://www.aykutoglu.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor