Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede?

Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede? Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede?

Firma: Aykutoğlu İnşaat

Proje: Aykutoğlu Flats

Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede sorusunun yanıtı için 0212 650 91 32-33 no'lu telefonu arayabilirsiniz. Aykutoğlu Flats Evlerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.Aykutoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen  Aykutoğlu Flats  projesi İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinin Küçükköy bölgesinde inşa ediliyor. Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede sorusunun yanıtından önce projenin detaylarından bahsedelim.


1 ay sonra satışa çıkacak olan Aykutoğlu Flats Evlerinde yer alan daireler 1 oda 1 salon 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Tek blok halinde yükselen Küçükköy Aykutoğlu Flats Evlerinde daireler metrekare birim fiyatı üzerinde satışa sunulacak.


Toplamda 21 katın yer alacağı Aykutoğlu Flats Gaziosmapaşa Evlerinde bloğun 5 katı AVM alanı olarak, geriye kalan 16 katında ise konutlar yer alacak. Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede sorusunun yanıtından önce projede bulunan konutların alanlarından bahsedelim.


Aykutoğlu Flats Konutlarında 1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare alana sahip. Aykutoğlu Flats Küçükköy satış ofisi ile 0212 650 91 32 - 33 no'lu telefon numarasından iletişime geçebilir ve proje hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.


Aykutoğlu Flats Küçükköy daire fiyatları:

Aykutoğlu İnşaat Aykutoğlu Flats satılık daire fiyatları kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatı 5 bin lira ile 5 bin 500 lira arasında değişecek. Gaziosmanpaşa Küçükköy Aykutoğlu Flats nerede sorusunun yanıtı için satış ofisi ile görüşebilirsiniz.


Aykutoğlu Flats iletişim:

Telefon: 0212 650 91 32-33

Web Adresi: http://www.aykutoglu.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor