27 / 05 / 2022

Go Smart Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Go Smart Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Husam Tamım M. Aladnanı tarafından kuruldu. Go Smart Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Husam Tamım M. Aladnanı tarafından kuruldu. 

Go Smart Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü müşteri temini ve müşteri yönlendirme faaliyetleri, alım-satım ve hizmet komisyonculuğu yapmak. 2-Gayrimenkul, emlak, sağlık, eğitim, turizm, sanayi ve ticaret alanlarında danışmanlık yapmak veya bu işlerin yapımına aracılık etmek. 3-Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. 4- Yurt içinde ve yurt dışında yatırım, sağlık, eğitim, turizm ve ticaret hizmetlerinin verilmesinde gerekli olan hava, deniz, kara taşımacılığı ve transfer işlemlerini yapmak veya yaptırmak.

Go Smart Danışmanlık Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Kayabaşı Mah.A.Menderes Blv. P.Mavera-1 Sit.A3 Apt.N.10 Caf Başakşehir