Çukurova Balkon

Göktürk Doğa Teras Evleri projesinde maksimum 1 milyon 400 TL!

Göktürk Doğa Teras Evleri projesinde maksimum 1 milyon 400 TL! Göktürk Doğa Teras Evleri projesinde maksimum 1 milyon 400 TL!

Firma: Ena Gayrimenkul

Proje: Doğa Teras Evleri

Lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakası Kemerburgaz Göktürk bölgesinde inşa edilen Doğa Teras Evler projesinde dairelerin satış sürecine devam ediliyor. Projede başlangıç fiyatı 300 bin TL olarak belirlendi...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Toplam 63 adet dairenin yer aldığı  Doğa Teras Evleri  projesinde dairelerin teslimleri hemen yapılıyor. Projede; oyun salonu, çocuklar için açık-kapalı oyun alanları, 24 saat güvenlik hizmetleri, yüzme havuzu, pilates ve yoga salonu, fitness center, sauna, cafe-bar ve soyunma odaları gibi olanaklar sunuluyor.
Dairelerin satışlarına devam edilen Doğa Teras Evleri,  7 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede satışta olan dairelerin fiyatları 300 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor.


İstanbul Avrupa yakası Kemerburgaz Göktürk bölgesinde yaşama geçirilen Doğa Teras Konutları, 1,810 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.


Göktürk Doğa Teras Evleri'nde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatiflerine yer veriliyor.  Konutların alanlarının 48 metrekareden başlayarak büyüdüğü Göktürk Doğa Teras Evleri projesi,  Ena Gayrimenkul  imzasıyla inşa ediliyor.


Telefon: 0212 322 26 26

Web Adresi: www.enagayrimenkul.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor