Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldı!

Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldı!

Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldı. Açılış törende, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile muhtarlar yer aldı...Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldıAnkara Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açılışında konuşma yapan Mevlüt Karakaya; "2020 yılı Gölbaşı Belediyesi için bir proje ve atılım yılı olacaktır" dedi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açılışında yaptığı konuşmada; ""Başta Belediye Başkanı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Seçim döneminde İncek'te yaptığımız toplantılarda İnceklilere, 'Hizmeti ayağınıza getireceğiz.' demiştik. Bugün itibarıyla verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk." diye konuştu.

Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldı!

Karakaya, bu binada İncek, Gölbaşı ve Ankaralılara hayırlı hizmetler yapılmasını temenni etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek de yaptığı konuşmada; "İncek bölgesinde oturan bütün vatandaşlarımızın bizim sevgilimiz olduğunu düşünerek 14 Şubat'ta hizmet binamızı açtık. Özellikle bugünü ben seçtim. Çünkü buradaki insanlar da bizim insanımız. Gölbaşı ile tamamen bağları kopmuş bir durumdaydılar. Hizmet almak için her gün Gölbaşı'na gelmeleri gerekiyordu." dedi.

Gölbaşı Belediyesi İncek ek hizmet binası açıldı!

Şimşek, söz konusu bölgenin ulaşım sorununun da olduğunu ifade ederek, vatandaşların artık rahat edeceğini bildirdi.

Vaatleri arasında bulunan bu hizmeti yerine getirdiklerinin altını çizen Şimşek, ek hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.

Şimşek, Gölbaşı Belediyesinde yapılan tüm hizmetlerin İncek ek hizmet binasında da yerine getirileceğini belirterek, "Yakında hizmet binamızın yan tarafına veterinerlik kliniğini de getireceğiz. Planlarımızı yaptık. İnşallah yakında hizmete açacağız." diye konuştu.

Törene katılan muhtarlar da bu hizmetin önemine vurgu yaparak, İncek bölgesinin Gölbaşı'na bağlı olduğunu gösteren çok önemli bir adım atıldığını, bu nedenle Belediye Başkanı Şimşek'e teşekkür ettiklerini belirttiler.

Ankara’da 1513 tasarım-beceri atölyesi açıldı!

Aydın'da 429 yıllık cami yeniden ibadete açıldı!

Burhan Felek Atletizm Stadı açıldı!