20 / 08 / 2022

Gölbaşı'na Nostaljik Tramvay müjdesi!

Gölbaşı'na Nostaljik Tramvay müjdesi!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı için hayata geçirmeyi planladıkları Nostaljik Tramvay Projesi’ne değinerek, destek istedi.Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, açılışı yapılacak olan Gölbaşı Şehir Geçişi öncesi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve bürokrasi kanadının önemli isimlerini Gölbaşı Belediyesi’nde ağırladı.

Gölbaşı na Nostaljik Tramvay müjdesi!

Gölbaşı’ndaki fiziki bölünmüşlüğü ortadan kaldırarak, ticari ve sosyal hareketliliği artırıp daha güzel bir Gölbaşı için büyük adım olan Gölbaşı Şehir Geçişi açılışı öncesi; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin,MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ve Sadir Durmaz, Ak Parti Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Gölbaşı İlçe Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Ak Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan,  Ankara  Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Yüksel, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin, Ak Parti İlçe Başkan Selim Akceylan, Ak Parti Ankara Milletvekilleri Hacı Turan, Orhan Yeğin, Zeynep Yıldız, Lütfiye Selva Çam; Gölbaşı Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gölbaşı na Nostaljik Tramvay müjdesi!

Kendilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini sunan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı için ele alacakları gündem maddelerini sıraladı. Görüşmede; Gölbaşı için hayata geçirmeyi planladıkları Nostaljik Tramvay Projesi’nden de bahseden Başkan Şimşek, projeyi sunarak desteklerini talep etti.

Gölbaşı 2. Etap OSB Projesi meclis gündeminde!