Gölcük Mahalle Konağı'nın inşaatında sona gelindi!

Gölcük Mahalle Konağı'nın inşaatında sona gelindi!Gölcük Belediyesinin önem verdiği projelerinden olan ve yapımı tamamlandığında çok amaçlı kullanılacak olan Yazlık Mahalle Konağı projesi inşaatında sona yaklaşılıyor.Gölcük Belediyesinin önem verdiği projelerinden olan ve yapımı tamamlandığında çok amaçlı kullanılacak olan Yazlık Mahalle Konağı projesi inşaatında sona yaklaşılıyor.


Dış cephe ve dekorasyon işlemleri bitme noktasına gelen Gölcük Belediyesi Yazlık Mahalle Konağı projesi tamamlandığında içerisinde Muhtarlık Hizmet Binası, mahalle sakinlerinin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri Kurslar, Faaliyetler, Atölyeler ve dış alanda  ise Çocuk Parkı, Fitness Alanı, Kamelyalar ve Meydandan oluşacak.

 

Mahalle Konağı Yazlığa Sosyal ve Kültürel Heyecan Kazandıracak...

 

Yazlık Mahalle Konağı hakkında açıklama bulunan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş , "Yazlıkta gerek mahalle muhtarlarımız gerekse vatandaşlarımız yaptığımız ziyaretlerde mahalle konağı yapılması hususunda isteklerde bulundular.  Bu dilekler neticesinde yaptığımız çalışmaları hızla hayata geçirerek belirlediğimiz alanda mahalle konağı yapmak istedik. Konağın hızla ilerleme noktasında bizleri  mutlu etmektedir." Ayrıca yaptığımız çalışmalarımızı birlikte başarmanın onuru ve verdiğimiz sözü tutmanın haklı gururunu yaşamaktayız, dedi.Gölcük Belediyesi