Göztepe Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 35 bin TL peşinatla!

Göztepe Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 35 bin TL peşinatla!Göztepe’de hayata geçirilen yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları 534 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 35 bin TL peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.


Göztepe’de Kalamış Marina’ya karşı yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları, 35 bin TL peşinat fırsatı sunuyor.Lansman fiyatlarıyla satışları devam eden projeden ev sahibi olmak isteyenler, 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajından da faydalanabiliyor. Ceylan İnşaat imzası taşıyan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, 534 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 92 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşan butik projede, 91 metrekareden 204 metrekareye kadar her ihtiyaca uygun daireler bulunuyor.  Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde, metro,  Marmaray  ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma imkânlarına yakın olan Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda Türk Hamamı’ndan meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her ayrıntı da düşünülmüş.


www.muhtesemyyk.com/


Star


Haber Yeni Şafak'ta şöyle yer aldı;

Ceylan İnşaat imzası taşıyan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, İstanbul'un en prestijli bölgelerinden Göztepe'de hayata geçiriliyor. Projeden 35 bin TL peşinat fırsatından yararlanarak ev sahibi olmak mümkün. 534 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler için 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajı da sunuluyor. Muhteşem Yeni Yıl Konutları, şehrin tam içinde huzurlu bir yer arayanlara Adalar ve Kalamış Marina manzarası ile kaçış fırsatı sunuyor. 92 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşan butik projede, 91 metrekareden 204 metrekareye kadar her ihtiyaca uygun daireler bulunuyor. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde, metro, Marmaray ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma imkânlarına yakın olan Muhteşem Yeni Yıl Konutlan'nda Türk Hamamı'ndan meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her ayrıntıda düşünülmüş. Ceylan İnşaat'ın İstanbul Göztepe'de hayata geçirdiği proje, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları adıyla ön satışa çıkmıştı. İnşaat süreci devam eden projede, isim değişikliğine gidilerek Muhteşem Yeni Yıl Konutları olarak yola devam edilmesine karar verildi. 


Yeni Şafak