GRD İnci Palas'ta 283 bin TL'ye 3+1!

GRD İnci Palas'ta 283 bin TL'ye 3+1! GRD İnci Palas'ta 283 bin TL'ye 3+1!

Esenyurt'da yapımı hızla devam eden GRD İnci Palas projesi, farklı mimarisi, estetik yatay konsepti ve mükemmel lokasyonu ile bölgede bir inci gibi parlıyorEsenyurt'da yapımı hızla devam eden GRD İnci Palas projesi, farklı mimarisi, estetik yatay konsepti ve mükemmel lokasyonu ile bölgede bir inci gibi parlıyor. œTek tip değil, farklı olmayı sevenler için... sloganı ile satışları 2 hafta önce başlayan daireler, yoğun ilgi görüyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 48 daireden oluşan GRD İnci Palas'da, konut fiyatları 89 bin TL'den başlayarak, 283 bin TL' ye kadar yükseliyor. Projenin satışında kişiye özel ödeme planları uygulayan GRD İnşaat, herkesin düşlediği daireye sahip olması için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Toplantı odası, fitness, sauna, çocuk oyun alanının yanı sıra günlük kapıcı servisi de bulunan projede, her salona klima takılıyor. Mutfaklara ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi konuluyor.

Az katlı oluşu, metrobüse yakınlığı, sunduğu kalite ve niteliklere kıyasla cazip fiyatları ve üstelik konut teslimlerinin de bu sene sonunda yapılacak olması, projeyi bölgesinde benzersiz ve rakipsiz yapıyor.  

 

Konut özellikleri;

Merkezi ısıtma sistemi

Ankastre mutfak ve bulaşık makinesi

Daire salonlarında klima

Portmanto

Lamine parke döşeme

Islak zeminlerde 1. sınıf seramik

1. sınıf vitrifiye ve armatürler

Görüntülü kapı diafon sistemi

 

www.incipalas.com

Satis Ofisi Tel : 0212 - 699 0 991