Green Village Şile 2'de 26 Nisan'daki barbekü partisine özel avantajlar!

Green Village Şile 2'de 26 Nisan'daki barbekü partisine özel avantajlar! Green Village Şile 2'de 26 Nisan'daki barbekü partisine özel avantajlar!

Firma: Burçkale Yapı

Proje: Green Village Şile 2

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için 26 Nisan'da barbekü partisi düzenleyecek olan Green Village Şile 2 projesinde güne özel lansman fiyatlarıyla daire satışları devam edecek. 

Burçkale Yapı’nın Şile’de gerçekleştirdiği projelere bir yenisi eklendi. “Green Village Şile 2” geçtiğimiz haftalarda şile tutkunlarının beğenisine sunuldu.

 

26 Nisan Pazar günü  Green Village Şile 2  ofisinde  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için bir etkinlik düzenlendi. Barbekü partisi ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı etkinliğe herkes davetli. Bu güne özel olarak lansman fiyatlarıyla hayalinizdeki eve sahip olma imkânı da sunuluyor.


Daire fiyatlarının 129 bin TL'den başladığı Green Village Şile 2 projesinde daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tek katlı bahçeli, tek katlı teraslı ve dublekslerden oluşuyor. 


Green Village Şile 2 iletişim bilgileri

0 (533) 061 68 71

Web: www.greenvillagesile2.com


projeye sor