Greenist bahar kampanyası 2019!

Greenist bahar kampanyası 2019! Greenist bahar kampanyası 2019!

Saray Grup güvencesiyle hayata geçirilen Greenist’te bahar kampanyası başladı. Bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor...

Saray Grup tarafından hayata geçirilen Greenist’te bahar kampanyası başladı. Greenist’in bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor. Proje yeşil alanları, özenli peyzaj tasarımı ve sosyal imkanlarıyla öne çıkıyor.

Greenist projesinde 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex daireler bulunuyor. Projede hemen teslim edilen konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima yer alıyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor. 
  
Greenist ayrıca, 24 saat çalışan son teknoloji kamera sistemi ve giriş çıkış noktalarında yer alan görevlileriyle,  günün her saatinde güvenli bir yaşam sunuyor.

Web: www.greenist.com.tr