GROHE Start serisi Koçtaş müşterilerine özel kampanya ile tanıtılıyor!

GROHE Start serisi Koçtaş müşterilerine özel kampanya ile tanıtılıyor! GROHE Start serisi Koçtaş müşterilerine özel kampanya ile tanıtılıyor!

GROHE, yeni GROHE START serisini Koçtaş müşterilerine özel bir kampanya ile tanıtıyor. Kampanya çerçevesinde Koçtaş mağazalarından GROHE Start lavabo, banyo ve eviyenin üçünü birarada alanlar Vitalio Start mafsallı el duşu 1F hediye kazanacak.GROHE’nin Koçtaş müşterilerine özel kampanyasında GROHE Start lavabo, banyo ve eviye alanlar Vitalio Start mafsallı el duşu 1F hediye kazanıyor.


Yapı market kanalında lansmanı yapılacak olan ve sadece Koçtaş mağazalarında bulunacak olan yeni GROHE Start serisi bataryaları kullanıcı konforunu artırmak için yüzde 30 daha uzun çıkış ucu ile yenilenen bir tasarıma sahip. Yeni entegre ısı limitli yüksek akış kartuşu kaullanımı kolaylaştırıp su tasarrufu sağlarken, GROHE Ecojoy perlatör yine aynı muhteşem akışla su kullanımını azaltıyor. Montajı kolay ve uzun ömürlü GROHE StarLight krom kaplaması sayesinde yeni GROHE Start kullanım kolaylığı ve uzun süreli stil sunuyor.