07 / 10 / 2022

''Güçlü dolara aldanmayın, zayıflıkları artıyor'' diyen Financial Times uyardı! Acele etmeyin! Sadece hazır olun

''Güçlü dolara aldanmayın, zayıflıkları artıyor'' diyen Financial Times uyardı! Acele etmeyin! Sadece hazır olun

Arz ve talep  dengesinde bozulmaların yaşanması ile gözler dolara çevrildi. Bu konuda Financial Times; ''Dolar güçlü görünebilir ama zayıflıkları artıyor'' diyerek, yatırımcıları hazır olmaları konusunda uyardı.Dünya gelenlinde enflasyondaki yükseliş ile beraber arz ve talrp dengesinde de bozulmalar meydana gelirklen tüm gözler dolara çevrildi. ABD'nin dünya genelinde toplam 18 trilyon dolar borcu bulunuyor. 

 Güçlü dolara aldanmayın, zayıflıkları artıyor diyen Financial Times uyardı! Acele etmeyin! Sadece hazır olun

Financial Times dolar konusunda ciddi uyarıalrda bulundu. ''Dolar güçlü görünebilir ama zayıflıkları artıyor'' diyen Financial Times bu bir döviz krizinin göstergesi olduğuna dikkat çekti. Bu konuda milyonlarca kişiyi sabırlı olun acele etmeyin diyerek uyardı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön