Çukurova Balkon

Gül Park Yaşam Evleri nerede?

Gül Park Yaşam Evleri nerede? Gül Park Yaşam Evleri nerede?

Firma: Gül Yapı

Proje: Gül Park Yaşam

Gül Yapı tarafından hayata geçirilen Gül Park Yaşam projesinde yer alan konut tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Peki Gül Park Yaşam Evleri nerede?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Daire fiyatları 205 bin TL'den başlangıç gösteren Esenyurt  Gül Park Yaşam  35 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Projede 60 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor.


Gül Park Yaşam Evleri 564 tane daireden meydana geliyor. Proje Tem, AVM ve okula 1 dakika, metrobüse ve hastaneye 5 dakika uzaklıkta yükseliyor.


Gül Park Yaşam Evleri nerede sorusuna İstanbul Esenyurt yanıtını verebilmek mümkün. Projede yer alan daireler arasında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlar bulunuyor.


Esenyurt Gül Park Yaşam projesinde 1+1 evler 205 bin TL'den, 2+1 evler 280 bin TL'den, 3+1 evler 465 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.


Çeşitli sosyal alanlardan oluşan  Gül Yapı  Gül Park Yaşam Evleri 'nde basketbol ve voleybol sahaları, fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu,oyun odası, sauna, kids club, otopark, hamam ve  buhar odası bulunuyor.


Gül Park Yaşam Evleri nerede?

Adres: Güzelyurt Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi No: 5 Esenyurt /  İstanbul  / Türkiye


Esenyurt Gül Park Yaşam iletişim bilgileri

Telefon: 0212 852 04 04

Web adresi: http://gulparkyasam.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor