Gülşen Londra'dan ev almak için Zorlu'daki dairesini satıyor!

Gülşen Londra'dan ev almak için Zorlu'daki dairesini satıyor! Gülşen Londra'dan ev almak için Zorlu'daki dairesini satıyor!

Müzik çalışmalarına Londra'da devam eden Gülşen, ev sahibi olmak için harekete geçti. Ünlü popçu, bunun için de geçtiğimiz yıllarda 15 milyon liraya satın aldığı Zorlu'daki dairesini 30 milyon liraya satışa çıkardı..Müzik çalışmaları için Londra'ya giden Gülşen, buradan ev sahibi olmak için harekete geçti. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; önceki yıllarda Zorlu Center'dan 15 milyon liraya aldığı 350 metrekarelik daireyi satışa çıkardı.

Eşi Ozan Çolakoğlu ve oğlu Azur'la yaşadığı dairesini yaklaşık 5 ay önce emlakçıya verdiği öğrenilen ünlü popçu evi için 30 milyon lira istiyor. 

2017 yılında Rumelihisarı'nda bir villa kiralayıp burayı stüdyoya dönüştüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu'nun Zorlu'daki evlerini satışa çıkarmasıyla ilgili de İngiltere iddiası ortaya atıldı.

Albüm kayıtlarını aralarında Adele ve Lana Del Rey'in de olduğu Londra'daki müzik stüdyosunda yaptığı yaptığı öğrenilen Gülşen, buradan ev sahibi olmak istedi..