09 / 02 / 2023

Gümüş altına diz çöktürdü! Gümüş fiyatları bugün...

Gümüş altına diz çöktürdü! Gümüş fiyatları bugün...

Altın fiyatlarında sert düşüş bugün de devam ediyor. Gümüş ise altın fiyatlarının tersine yükselişe geçti. Altın fiyatları neden düştü? Gümüş fiyatları bugün ne kadar? İşte gümüş ve altında son gelişmeler.GÜMÜŞ FİYATLARI BUGÜN...

Gümüş fiyatları, altından sonra yatırımcılar tarafından en çok merak edilen ikinci kıymetli metal.  Gümüş fiyatları altının tersine ons tarafından güçlenerek yükselişe geçti. Gümüşün ons fiyatının yükselmesi gümüşün gram fiyatını da yükselmesini sağladı. 

Gümüş altına diz çöktürdü! Gümüş fiyatları bugün...

Bugün ons gümüş fiyatı 19,39 dolardan işlem görüyor. Gümüş gram fiyatı bugün sabah saatlerinde alış fiyatı 11,43 TL, gümüş gram satış fiyatı ise 11,96 TL seviyesinde işlem görüyor

IKON Menkul tarafından yapılan gümüş analizinde şu ifadeler kullanıldı: ''Gümüş tarafında bir alçalan takoz yapısı olup son zamanlarda Ons Altın fiyatından daha iyi performans göstermekte. Geçtiğimiz hafta bu takozun üst band bölgesini test etmişti. Eğer 19.81 dolar direnci aşılırsa, burada 20.85 bölgesine kadar ilk tepkileri izleyebiliriz. Olası düşüşlerde ise ilk destek 18.85 seviyesidir. Destekler: 19.35 – 18.85 – 18.44/ Dirençler:19.81 – 20.35 - 20.65/20.85"

''Gümüş altına göre pozitif ayrışabilir” diyen İslam Memiş'ten şok gümüş yorumu

Gümüş fiyatlarının yarın ne kadar olacağı belli oldu! Herkes bu kararı bekliyor
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön