01 / 10 / 2022

Gümüş fiyatları fırladı! İşte gümüş fiyatlarında son durum...

Gümüş fiyatları fırladı! İşte gümüş fiyatlarında son durum...

Gümüş fiyatları bugün güne artışla başlarken gün içerisinde yükselişine devam eden gümüş fiyatları fırladı. Gümüş fiyatları bugün kaç TL oldu? İşte gümüş fiyatlarında son durum 8 Ağustos 2022...Geçtiğimiz hafta TÜİK enflasyon rakamlarını açıkladıktan sonra piyasalarda hareketlilik başladı. Altın ve dolar fiyatları yükselişe geçerken gümüş fiyatları da  değer kazanmaya başladı.

Geçen hafta 12 lira seviyesinde işlem gören gümüş haftanın son işlem gününde aşağı yönlü hareket etti. Haftanın ilk işlem gününde ise gümüş fiyatları yukarı yönlü olarak kapnışı yaptı. Gümüş fiyatları bugün güne yüzde 0,69 artışla başlarken yatırımcılar ve gümüş almak isteyenler bugün gümüş fiyatlarının ne kadar olduğunu merak edip araştırıyor.

Gümüş fiyatları bugün güne yuları artışla başladı. Gümüş fiyatları resmen fırladı. Peki gümüş fiyatları bugün kaç lira oldu? İşte 8 Ağustos 2022 gümüş fiyatlarında son durum...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön