03 / 12 / 2022

Gümüşte deprem! Gümüş fiyatları yerle bir oldu! İşte gümüş fiyatları 1 Eylül 2022

Gümüşte deprem! Gümüş fiyatları yerle bir oldu! İşte gümüş fiyatları 1 Eylül 2022

Gümüş fiyatları son zamanların en dip seviyelrine düştü. Gümüşte resmen deprem etkisi görülüyor, gümüş fiyatları yerle bir oldu. Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Güncel gümüş fiyatları kaç TL? işte 1 Eylül 2022 gümüş fiyatları...Gümüş, koronavirüs sürecinde zirve rakamlara ulaştı. Ardından Rusya Ukrayna savaı ile ivme kazana gümüş fiyatları yukarı yönlü hareketini sürdürdü. Ardından küresel piyasalarda yaşanan arz krizi etkisi ile Merkez Bankalarının faiz artırma yoluna giderken, kıymetli, metallere oaln talep gittikçe azaldı. 

Şu günlerde aralıksız her gün düşüş yaşayan gümüş fiyatları bugün itibariyle en dip seviyeye ulaştı. Peki bugün gümüş fiyatalrı ne kadar? Güncel gümüş fiiyatları kaç lira oldu? İşte son dakika 1 Eylül 2022 gümüş fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön