0.99 konut kredisi ziraat bankası

0.99 konut kredisi ziraat bankası

Toplam 5 banka faiz oranlarında indirimi gitti ve konut kredi faiz oranları 0.99'a indi. Peki hangi bankalar 0.99 konut kredisi veriyor?

0.74 faizli konut kredisi şartları nedir?

Geçtiğimiz haftalarda birçok sektör için kredi kampanyası başladı. Kampanya kapsamında ikinci el konutlar için 0.74'ten kredi kullandırılıyor. Peki 0.74 konut kredisi şartları nedir?

TEB konut kredisi faizlerini yüzde 0.94’e düşürdü!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) son bir ay içinde konut kredisi faizlerinde ikinci kez indirim uyguladı. Bankanın konut için kampanyalı kredi faizleri yüzde 0.94’e indi.

Yapı Kredi konut kredisi faizlerini yüzde 0.89’a indirdi!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde dev indirim uyguladı. Banka tüm konut taleplerinde yüzde 0.89 ile en uygun faiz oranını kullandırmaya başladı.

İkinci el evlerde konut kredisi faizleri 0.89’a indi!

Küresel ekonomi yeni tip coronavirus (Covid-19) nedeniyle oldukça olumsuz seyretmesi, yurt içinde döviz kuru ve kredi riskinin artmasına rağmen konut kredisi oranları düşmeye devam ediyor. İkinci el evlerde kredi faiz oranı yüzde 0.89’a geriledi.

Yapı Kredi konut kredisi faizini aylık yüzde 0,89'a çekti!

Yapı Kredi, konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0,89'a çekti. Yapı Kredi'nin sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenler, kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 0,89 faiz oranlı konut kredisi alabilecek.

Yüzde 0.94 faiz oranlı konut kredisi veren bankalar!

Koronavirusün ekonomik etkileri ve kurdaki değişimlerden sonra kredi faiz oranlarında hareketlenme yaşandı. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne? Hangi bankalar yüzde 0.94 faiz oranlı konut kredisi veriyor?

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli konut kredisi!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirleri kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Konut kredisi faizleri aylık 0.69’a mı düştü?

Bankaları kredi faizlerinde yaklaşık bir aydır süren durağanlık sona erdi. En uygun konut kredisi faizi aylık yüzde 0.69’a kadar düştü. Nisan başında konut için en düşük faiz oranları ne kadar oldu?

Kamu bankalarından 0.79 konut kredisi hesaplama!

Kamu Bankaları sıfır konutlar için aylık %0.79 faizle konut kredi kullandırmaya devam ediyor. Aylık 0.79 faizli konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor.

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’den başlıyor!

Kamu Bankaları son günlerde devlet destekli kredi kampanyalarına hız verdi. VakıfBank’ta bu kapsamda devlet destekli konut kredisi ürünleri için faiz oranlarını aylık yüzde 0.58’e kadar düşürdü.

TEB konut kredisi faiz oranları yükseldi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi faizlerinde artış uyguladı. Banka yüzde 0.97 faiz oranı ile kredi kullandırırken oranlarını 0.99’a çıkarttı.

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’e düştü!

VakıfBank konut kredi faizleri son yıllarda görülmemiş bir eşiğe kadar geriledi. Bankanın kentsel dönüşüm için devlet destekli konut kredisi faizler yüzde 0.58’e düştü.

Aylık 0.79 faizli konut kredisi satışları artırdı!

Konut kredisi faizleri sıfır konutlar için 0.79’a kadar geriledi. İndirim sonrasında sıfır konut satışları arttı. Peki aylık 0.79 faizli konut kredisi hesaplama maliyeti ne kadar oluyor?

0.99 konut kredisi ziraat bankası

0.99 konut kredisi ziraat bankası 0.99 konut kredisi ziraat bankası

Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrasında 3 kamu ve 2 katılım bankası konut kredi faiz oranlarını 0.99'a indirdi. Konut alımını erteleyen vatandaşlar, faiz indirimi ile birlikte harekete geçti. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından açıklanan verilere göre, 1 haftada 34 bini aşan kişinin 5,9 milyar liralık kredi başvurusunda bulundu. Peki hangi ankalar 0.99 konut kredisi veriyor? İşte tüm detaylar;

1- Ziraat Bankası
2- HalkBank
3- VakıfBank
4- Ziraat Katılım
5- Vakıf Katılım

1- Ziraat Bankası
Ziraat Bankası tutarı 500 bin liraya kadar konut kredilerine yönelik faiz oranlarını, azami 180 ay vade için yüzde 1'in altına çekerek aylık yüzde 0,99'a indirdi.
 
Banka tutarı 500 bin lira ila 1 milyon lira arasında bulunan konut kredileri için aylık faiz oranını da 180 ay vadeye...