24 / 05 / 2022

2015 toki indirim kampanyası

2015 toki indirim kampanyası

2015 TOKİ indirimi başvuruları bugün sona eriyor. Başvuruların Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve ING Bank aracılığıyla kabul edildiği kampanya ile yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası bugün başlıyor!

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası bugün başlayacak ve 19 Mart tarihine kadar sürecek. İndirimden faydalanmak isteyenlerin sadece bankaya gidip borcunu ödemesi gerekiyor. İşte kampanya koşulları...

TOKİ 2015 kampanyası!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yüzde 20 indirim kampanyasından geri ödemeleri devam eden konut ve işyeri sahipleri yararlanabilecek. İşte TOKİ 2015 kampanyası...

Ziraat Bankası TOKİ indirim kampanyası 2015!

Vadesi 12'den fazla olan projeleri kapsayan TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 23 Şubat Pazartesi günü başlıyor. İşte Ziraat Bankası TOKİ indirim kampanyası 2015 detayları...

2015 TOKİ indirim kampanyası başvuruları Pazartesi başlıyor!

2015 TOKİ indirim kampanyası başvuruları 23 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 19 Mart tarihinde sona erecek. İndirim kampanyası kapsamında indirim oranı yüzde 20 olarak belirlendi.

2015 TOKİ indirimi!

2015 TOKİ indirimi kapsamında kampanya için başvuru dönemi 23 Şubat tarihinde başlayacak ve 19 Mart tarihine kadar sürecek. Söz konusu kampanya kapsamında yüzde 20 oranında indirim yapılacak.

TOKİ indirim kampanyasına katılan bankalar 2015!

TOKİ indirim kampanyasına katılan bankalar 2015 kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. 2015 TOKİ indirim kampanyası kapsamında peşin ödemeler için yüzde 20 oranında indirim yapılıyor.

2015 TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlıyor?

2015 TOKİ indirim kampanyası ne zaman başlıyor sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor. Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halk Bankası ve ING Bank'tan yararlanılan kampanyada yüzde 20 indirim uygulanacak.

TOKİ indirim kampanyası anlaşmalı bankalar hangileri?

TOKİ indirim kampanyası anlaşmalı bankalar hangileri sorusunun yanıtına ait bütün detaylar haberimizde yer alıyor. Söz konusu TOKİ indirim kampanyası 23 Şubat ile 19 Mart tarihleri arasında yapılacak.

TOKİ peşin ödeme indirimi ne kadar?

TOKİ, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için indirim kampanyası başlattı. Peki, TOKİ peşin ödeme indirimi ne kadar? Kampanyadan kimler yararlanabilir?

TOKİ'nin indirimli satışlarında son gün belli oldu! TOKİ'den önemli duyuru

TOKİ'nin Türkiye'nin farklı illerinde satışa çıkardığı gayrimenküller için başlattığı indirimli satış kampanyasında sona gelindi. TOKİ, indirim kampanyasından faydalanmak istyenler için duyuru yaptı. TOKi indirim kampanyasında son gün ne zaman belli oldu.

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021!

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Milyonların merakla beklediği TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 belli oldu. Peki TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi ne zaman? İşte ayrıntılar...

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları!

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman başlıyor? İşte TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları...

TOKİ indirim kampanyasından 11 bin 768 kişi yararlandı!

TOKİ tarafından 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası dün sona ermişti. Kampanyadan 11 bin 768 kişi yaralandı. 

TOKİ indirim kampanyası bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi tarafından başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası için bugün son gün. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bugün içerisinde başvuru yapması gerekiyor.

TOKİ indirim kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlara yönelik başlatılan indirim kampanyası yarın sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlar için 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 28 Mayıs'ta sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

21 Nisan'da TOKİ'ye borcu olanlar için başlayan yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor.

TOKİ indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyasıyla 10 bin kişi borcunu kapattı!

TOKİ'nin 21 Nisan'da başlattığı indirim kampanyasında başvuru süreci devam ediyor. 28 Mayıs'ta sona erecek kampanya dahilinde şu zamana kadar 10 bin kişi borcunu kapattı. 

TOKİ indirim kampanyasında son 10 gün!

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 21 Nisan tarihinde başlamıştı. Kampanya için başvurular 28 Mayıs tarihinde sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyasından 9 bin 972 kişi yararlandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için hayata geçirilen indirim kampanyasına katılanların 8 bin 745'i borçlarının tamamını kapatarak tapularını almaya hak kazandı.

2015 toki indirim kampanyası Haberi

2015 toki indirim kampanyası

2015 TOKİ indirimi başvuruları için bugün son. Borcunu peşin ödemek isteyen konut ve işyeri sahipleri için hayata geçirilen kampanya kapsamında yüzde 20 indirim yapılıyor.


Vadesi 12 aydan az olan projeler için geçerli olmayan TOKİ 2015 indirim kampanyasına başvuruda bulunmak için Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve ING Bank aracılığıyla borçların peşin olarak ödenmesi gerekiyor.


TOKİ indirim kampanyasına 16 bin 500'ü aşkın kişi başvuruda bulundu. Kampanyanın başvuru şartları arasında; konut ve işyeri sahiplerinin, geri ödemelerinin devam etmesi, geri ödeme taksiti 2012 sonuna kadar başlamış olması, satışları 2012 yılı sonuna kadar gerçekleşmiş olması bulunuyor. 


2015 TOKİ indirimi başvuruları 23 Şubat 2015 tarihi itibariyle başladı. Kampanyadan başvuru tarihi itibariyle idareye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borçlarının bulunmayanlar...