06 / 02 / 2023

2023 asgari ücret tahmini

2023 asgari ücret tahmini

Asgari ücret 2022'de önce yarım asrın en büyük artışı ile 4 bin 253 Türk Lirası, sonrasında ise yüzde 30'luk Temmuz zammı ile net 5 bin 500 Türk Lirası'na yükseldi. Peki 2023 asgari ücret kaç lira olacak? İşte asgari ücret ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Asgari ücret desteği kimlere verilecek? Asgari ücret desteği ne kadar oldu? Asgari ücret desteği nasıl alınır?

Asgari ücrete 2023 yılı için zam yapıldı. Asgari ücret işveren desteğinde yeni tutarlar açıklandı. İşte detaylar!

Asgari ücret ve memur maaşlarına zam sonrası gözler özel sektöre çevrildi, işte olası tahminler

Cumhurbaşkanı Erdoğan memur ve emekliye bu yıl yapılacak zam oranını yüzde 30'a yükseltti. 2023 yılı için asgari ücret artışı ise yüzde 55 oranında yapıldı. Peki tüm bu veriler ışığında özel sektöre yüzde kaç zam olacak? İşte merak edilen o tahmin...

1 doların geleceği seviye resmen belli oldu! 1 asgari ücret  kaç dolar oldu? Elinde doları olanlar hemen baksın!

Milyonlarca kişinin beklediği 2023 asgari ücret belli oldu. Yeni asgari  ücretin belli olması ile yatırımcılar 1 asgari ücret kaç dolar oldu? 1 dolar ne kadar olacak? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladı. Elinde doları olanlar hemen baksın!

Memur zamlarında asgari ücret şoku! En az yüzde 50... Memur maaşları 1 Ocak 2023'te kaç TL olacak? 

Memur ve emekli, "Asgari ücrete yüzde 50 zam yapıldı, bize de olur mu?" sorusunun yanıtını merakla araştırıyor. Memur zamlarında asgari ücret şoku! En az yüzde 50... Memur maaşları 1 Ocak 2023'te kaç TL olacak? 

Yeni asgari ücret maaşı ne zaman yatacak? 2023 asgari ücret Ocak ayında verilecek mi?

Yeni asgari ücretin ne zaman maaşlara yansıyacağı çalışan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. İşte 2023 asgari ücretin ne zaman yatırılacağına dair detaylar!

Asgari ücret zammı sonrası kıdem tazminatı ne kadar oldu?

Asgari ücret 2023 zam açıklaması sonrasında kıdem tazminatına ilişkin araştırmalar hız kazandı. Yeni asgari ücretin etkilediği alanlardan biri olan ve çalışanların gündeminde yer alan kıdem tazminatı hakkında merak edilenleri haberimizde derledik. İşte 2023 Ocak kıdem tazminatı tavanı ve kıdem tazmi

Asgari ücret memur maaşını da etkileyecek mi? Memur Ocak zammı ne kadar olacak? Kalem kalem hesaplandı! 

Asgari ücret zammının memur maaşına etkisi, 2023 yılı için yapılacak maaş zammının açıklanması sonrasında yeniden gündem oldu. Peki Memur Ocak zammı ne kadar olacak? Kalem kalem hesaplandı! 

2023 asgari ücret zamlı ilk maaşlar hangi tarihte verilecek? 8 bin 500 TL ne zaman hesaplara yatacak?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte asgari ücret rakamları güncellendi. Peki 2023 asgari ücret zamlı ilk maaşlar hangi tarihte yatacak? Zamlı maaşlar hesaplara o tarihte yatacak! İşte detaylar... 

2023 asgari ücret zammı sonrası 5 banka ipleri kopardı! Duyanın resmen ağzı tam 1 karış açık kaldı! Hemen bakın!

2023 asgari ücret zammı sonrası 5 banka ipleri kopardı... Duyanın da görenin de resmen ağzı tam 1 karış açık kaldı! Hemen bakın...

TOKİ’ye başvuranlar dikkat! Asgari ücret zammı TOKİ’yi de etkileyecek! 2023 TOKİ taksit tutarları!

Asgari ücret zammı TOKİ taksit tutarlarını da etkiledi. TOKİ’ye başvuru yapanlar 2023 taksit tutarlarının ne kadar olacağını araştırıyor. İşte detaylar!

Asgari ücret zammı zam yağmurunu çağırdı! Marketlere gidenler hayretler içinde! İşte detaylar!

Asgari ücret zammı uzun bir süredir bekleniyordu ve geçtiğimiz gün açıklandı. 2023 asgari ücret zammı ekmekten peynire her şeyin fiyatını etkiledi. İşte detaylar!

Asgari ücret zammından sonra hesaplar alt üst oldu! Kıdem tazminatında değişiklik! İşte detaylar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında 2023 yılında uygulanacak olan asgari ücret miktarının net 8 milyon 506 lira olduğunu açıkladı. Zamdan sonra kıdem tazminatı tavanı da yükseldi.

2023 zamlı asgari ücret hesaba ne zaman yatırılacak? Yeni asgari ücret Ocak'ta mı yatacak? Duyan inanamadı! Hemen bakın!

Milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen 2023 zamlı asgari ücret hesaba ne zaman yatırılacak? Yeni asgari ücret Ocakta mı yatacak? Duyan inanamadı... Hemen bakın...

2023 asgari ücret tahmini Haberi

2023 asgari ücret tahmini

Asgari Ücret Tespit Komisyonu Aralık ayında toplanarak 2023 yılının asgari ücret tutarı için karar alacak. Ocak'ta gelirlerde enflasyon rakamlarının üzerinde ciddi yükselişlerin olması hedefleniyor. Milyonlarca vatandaşın gelirini doğrudan ve dolaylı şekilde etkileyen asgari ücret Aralık'ta yeniden belirlenecek. 

Asgari ücret 2022'de önce yarım asrın en büyük artışı ile 4 bin 253 Türk Lirası, sonrasında ise yüzde 30'luk Temmuz zammı ile net 5 bin 500 Türk Lirası'na yükseldi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşın refahını artırıcı adımlar için iki Bakanlığa 2023'te geçerli olacak kapsamlı düzenlemeler yapılmasına ilişkin talimat verdi. 

Koronavirüs krizinin başlıca yan etkisi olan enflasyonun 2022'de enerji, gıda ve tedarik sorunlarıyla körüklenmesi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de vatandaşların alım gücü üzerinde olumsuzlere neden oldu. Hükümet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Vatandaşlar enflasyona ezdirilmeyecek' talimatı...