216 yapı kentsel dönüşüm projeleri

216 yapı kentsel dönüşüm projeleri

216 Yapı, artık kentsel dönüşüm projeleriyle de mutluluğa tuğla örecek. İlk dönüşüm projesi Kozyatagı'nda yükselecek. Kozyatağı'nı Dalyan ve Taşdelen projeleri takip edecek

216 Yapı nerelerde kentsel dönüşüm projesi yapacak?

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Dündar, Kozyatağı'nda mahalle konseptini, Dalyan'da ultra lüks, Taşdelen'de uygun fiyatlı proje yapacaklarını söylüyor.

216 Yapı kentsel dönüşüme ağırlık verecek!

Markalı konut sektöründe adını 216 Sancaktepe, 216 Butik, 216 Koru ve 216 Butik Plus projeleriyle duyuran 216 Yapı, önümüzdeki dönemde kentsel dönüşüme ağırlık verecek.

216 Yapı'dan Moğolistan'a 3 bin konutluk kentsel dönüşüm projesi!

216 Yapı, biri İstanbul Çekmeköy, diğeri Moğolistan'ın başkenti Ulanbatur'da 330 milyon liralık iki yeni gayrimenkul yatırımına başladı. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında 3 bin konut inşa edilecek...

Ekşioğlu Çağdaş Yapı Kentsel Dönüşüm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Çağdaş Yapı Kentsel Dönüşüm Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Haydar Ekşioğlu tarafından kuruldu. 

Detay 216 Yapı Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Detay 216 Yapı Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Rojhat Selimoğlu tarafından kuruldu. 

216 Yapı'dan İstanbul ve Ankara'ya yeni projeler geliyor!

216 Yapı'nın Çekmeköy'de hayata geçirdiği 216 Koru Plus'ın lansmanında konuşan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, İstanbul ve Ankara'ya yeni proje yapacaklarını söyledi..

NB Yapı kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor!

Türkiye’nin bir çok bölgesinde site tarzında lüks konut projeleri bayata geçiren Nb Yapı yüksek standartlarda kentsel dönüşüm projelerine hız verdi..

Hisar 216 Yapı İnşaat Emlak Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hisar 216 Yapı İnşaat Emlak Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 10 bin TL sermaye ile Veysel Çalağan tarafından kuruldu.

216 Bahar’da anahtar teslimleri yapıldı!

216 Yapı tarafından Kozyatağı'nda inşa edilen 216 Bahar'da, anahtar teslimleri yapıldı. 216 Yapı'nın ilk kentsel dönüşüm projesi olan 216 Bahar, Kozyatağı'nın en hızlı teslim edilen projesi olarak dikkat çekiyor.

216 Yapı 23 Nisan'ı Sancaktepe Konutları'nda kutluyor!

216 Yapı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Sancaktepe Konutları'nda kutluyor.216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Bu özel günde Sancaktepe Konutları'ndaki yatırımcılarla bir araya gelmenin büyük heyecanını yaşıyoruz” dedi.

CFR Yapı kentsel dönüşüm danışmanlığında marka oluyor!

Colorist Şile projesini hayata geçiren CFR Yapı yaptığı kentsel dönüşüm danışmanlığıyla da adından söz ettirmeye başladı. CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan'la hem Bağdat Caddesi'ndeki yüksek kiraları hem de dönüşüm projelerini konuştuk. İşte o röportaj...

216 Yapı'dan Anadolu Yakası'na 3 yeni proje!

216 Yapı, İstanbul’un Anadolu yakasında, Fenerbahçe Dalyan’da, 25 milyon dolarlık yatırımla ultra lüks projeye başlıyor. 216 Yapı, Anadolu yakasında Kozyatağı ve Taşdelen’de olmak üzere iki proje daha yapacak.

216 Yapı iki projesinde Ramazan kampanyası başlattı!

216 Yapı, Çekmeköy'de inşa ettiği '216 Butik Plus' ve Kozyatağı'nda yükselen '216 Bahar' projelerinde Ramazan ayına özel cazip ödeme planları hazırladı.

ERC Yapı, kentsel dönüşümü hızlandırıyor!

Uzun yıllardır inşaat sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adını sektöründe ilk sıralara taşıyan ERC Yapı da, kentsel dönüşüm ile geliştirdiği çözümlerle vatandaşın yararına büyük kolaylık sağlıyor.

216 Yapı, 23 Nisan’ı kutlayacak!

216 Yapı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Bu özel günde çocuklar aileleriyle halat çekme yarışından farklı danslara bir dizi etkinliği birlikte yaparak eğlenecek.

216 Yapı eleman arıyor!

216 Yapı İstanbul projelerinde görevlendirmek üzere şantiye şefi ve şantiye şefi yardımcısı arıyor. İşte adaylarda aranan özellikler...

216 yapı kentsel dönüşüm projeleri

216 yapı kentsel dönüşüm projeleri 216 yapı kentsel dönüşüm projeleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan Kentsel dönüşüm seferberliğine 216 Yapı da katıldı. Türkiye’nin çürük binalardan kurtulması için kendilerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceklerini belirten 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “Kentsel dönüşümün en iyi şekilde yapılabilmesi için tüm inşaat firmalarına büyük görevler düşüyor. Biz de adeta sosyal bir sorumluluk olarak gördüğümüz dönüşüm projelerine hız verdik. Daha güzel yarınlar için 2016’da tüm tarafların ortak paydada buluşacağı ve hak kaybının olmayacağı dönüşümlere imza atacağız ve mutluluğa adeta tuğla öreceğiz” dedi.

Herkesin yüzü gülecek

Dönüşüm projelerinde amaçlarının tüm hak sahiplerini memnun etmek olduğuna da dikkat çeken Dündar, “Hak sahipleri ile masaya oturduğumuzda aklımızdan bir tek şey geçiyor. O da memnuniyet. Biz hak sahiplerinin yüzü masadan kalkarken gülsün istiyoruz. Kazan kazan...