33 yeni otobüs metro turizm

33 yeni otobüs metro turizm

Filosuna 33 otobüs daha ekleyen ve 2013 yılı sonunda 21 milyon yolcuya ulaşmayı hedefleyen Metro Turizm, 2014'te ise bu sayıyı 23 milyon yolcuya çıkarmayı planlıyor..

Otobüs bilet fiyatları yüzde 30 düştü!

Otobüs bileti fiyatlarında yeni düzenlemelerden sonra yüzde 30 oranlarında düşüş gerçekleşti.

Yeni Adana Stadı'nın inşaatında son aşamaya gelindi!

UEFA standartlarındaki 33 bin kişilik yeni Adana Stadı'nın inşaatı tamamlanıyor. Stadın koltuk renkleri ve sayısı da belli oldu.

Yaşar Çilkız'dan Dalyan'a yeni otel!

İşadamı Yaşar Çilkız, "Dalyan’da Ali Bostan Plajı’nda yeni bir otel inşaatına başladım. 33 bin metrekarelik alanda 180 yataklı olacak. Termal ağırlıklı hizmet verecek" dedi...

İstanbul'da ofis arzı 6,33 milyon metrekareye çıktı!

Cushman & Wakefield 2019 1.Çeyrek Gayrimenkul Pazar Analizleri Raporu'na göre, İstanbul’da 151 bin 980 metrekare yeni ofis alanı pazara girerken toplam ofis arzı 6,33 milyon metrekareye çıktı.

Yeni konut fiyatları 2019 Mart'ta yüzde 2.33 arttı!

REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi sonuçlarına göre, Mart ayında bir önceki aya göre yüzde 0.11, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2.33 oranında nominal artış gerçekleşti...

Yeni yapılar tapu harcına tabi!

775 sayılı Gecekondu Kanunu’nun 33. maddesi değişti. Yeni düzenlemeye göre dönüşüm projesi kapsamındaki projeler için harç ödemesi yapılmayacak. Ancak yeni yapıların satışında tapu harcı istisnası satış aşamasında uygulanamıyor.

Adana’nın yeni stadı 2 aya hazır!

Adana'da yapımına 2014 yılında başlanan, UEFA ve FIFA standartlarındaki yeni stadın inşaatında sona yaklaşıldı. 33 bin kişi kapasiteli stadyumun 2 aya hizmete açılması planlanıyor.

Türkiye'nin millet bahçeleri! Her şehre bir millet bahçesi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da vatandaşların hizmetine sunulan beş millet bahçesini takiben diğer şehirlere de en az bir millet bahçesi yapılacağını belirterek, bu hedefle tasarlanan 33 yeni park projesinin son aşamaya geldiğini söyledi.

Yeni havalimanına nasıl gidilir? İşte otobüs ve metro ile ulaşım!

İstanbul Yeni Havalimanı bugün açılıyor. Peki Yeni havalimanına nasıl gidilir? İşte otobüs ve metro ile ulaşım...

Yeni Havalimanı'nın otobüs ihalesi kamu yararı için iptal edildi!

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İSMEK 22. Yıl Genel Sergi ve Festivali’nde yeni havalimanı hakkında konuştu. Uysal, havalimanının otobüs ihalesinin kamu yararı için iptal edildiğini açıkladı.

İBB'den Yeni Havalimanı otobüs ihalesi açıklaması!

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenen “Hedef 2023 Büyük Türkiye" zirvesinde konuştu. Uysal, İstanbul Yeni Havalimanı'nın otobüs ihalesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni havalimanına ulaşmak, uçmaktan daha pahalı!

İstanbul yeni havalimanına ulaşmak, uçmaktan daha pahalı. İç hat bileti 59 liraya satılan 3. havalimanına sadece tek hat belediye otobüsü olduğu için geriye 2 seçenek kalıyor. Şehir merkezinden özel otomobille yaklaşık 33 liraya gidiliyor ancak otopark ücreti şimdilik belli değil. Taksi ise 190 lira

İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşım ücreti ne kadar olacak? 

İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım ihalesini İBB'nin şirketi Otobüs AŞ kazandı. İhale sonucu ile birlikte ulaşım ücretleri de açıkladı. Peki İstanbul Yeni Havalimanı'na ulaşım ücreti ne kadar olacak? İşte ilçe ilçe ulaşım fiyatları...

33 yeni otobüs metro turizm

33 yeni otobüs metro turizm 33 yeni otobüs metro turizm

Stratejik öneme sahip olan karayolu taşımacılığının önde gelen isimlerinden olan Metro Turizm, filosuna 33 otobüs daha ekledi. Yapılan bu yatırımla otobüs sayısını bin 403'e çıkaran Metro günde ortalama bin 550 sefer sayısı, 86 kentte 1.109 acentesi ve 15 bin çalışanı ile üst sıralarda bulunuyor. Türkiye'de araç ve hizmet segmentasyonunu uygulayan ilk firma olan Metro Turizm, Class ve Suit araçlarına son olarak VStyle araçlarını da ekleyerek sektöre yeni bir segmentasyon kazandırdı. Yolcuların konforlu seyahatleri için teknolojik donanımların yanısıra araç içi ikramlarında da öne çıkan farklılıklar oluşturuldu. 

2013 yılı sonunda 21 milyon yolcuya ulaşmayı hedefleyen Metro Turizm, 2014'te ise bu sayıyı 23 milyon yolcuya çıkarmayı planlıyor. 


Türkiye...