3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi 60 bin TL sermaye ile Ahmet Tahir Gürsoy, Girol Gürsoy, Ayşe Gülen Gürsoy ve Mehmet Sarıga ortaklığında kuruldu. 

Yüksek katlı bina devri kapandı mı?

Koronavirüs salgınının konut kriterlerini etkilediğini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bundan sonraki projelerimizde mümkün olduğu kadar 10 katın üzerine çıkmamaya çalışacağız. Ben artık yüksek katlı bina devrinin kapandığını düşünüyorum" dedi.

Arı Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arı Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Halkalı'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Sibel Kadıoğlu tarafından kuruldu. 

EMO Bina ve Enerji Yönetim Sistemleri Limited Şirketi kuruldu!

EMO Bina ve Enerji Yönetim Sistemleri Limited Şirketi Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Can Sivri ve Durmuş Öner Kayserilioğlu tarafından kuruldu.

CNK Bina Yönetim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CNK Bina Yönetim Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Songül Uğur tarafından kuruldu.

Bina yönetim şirketleri faiz geliri elde ediyor!

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin "Bina yönetim şirketleri binlerce binanın yönetimine baktığı için ciddi para topluyor. Şirketlerin kasasında fazla para birikiyor. Bunu da bankaya yatırıp faiz geliri elde ediyorlar" diye konuştu.

Kat sakinlerine 'bina yönetim şirketi' uyarısı!

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin yaptığı açıklamada bina yönetim şirketlerinin son zamanlarda arttığını söyledi.

Pay Bina Ve Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pay Bina Ve Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Erdal Peçel tarafından kuruldu. 

Ali Çağatay Kankılıç, Se Club Profesyonel Tesis Yönetim'in genel müdürü oldu!

Ali Çağatay Kankılıç, Aşçıoğlu Grubu’nun, profesyonel rezidans ve bina yönetim hizmetleri sunduğu şirketi Se Club Genel Müdürlüğü görevini üstlendi...

Uğurlu Bina Yönetim Danışmanlık Organizasyon Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Uğurlu Bina Yönetim Danışmanlık Organizasyon Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi bugün Kartal'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Firdevs Çiftçi tarafından kuruldu. 

Galatasaray yönetim kurulu gayrimenkuller için istediği yetkileri alamadı!

Galatasaray Kulübü'nün olağanüstü genel kurul toplantısında yönetim kurulu için Galatasaray Adası, Mecidiyeköy'deki arsa ve Beyoğlu'ndaki bina üzerinde istenen yetkiler alınamadı.

Aşçıoğlu Grubu, Se Club ile Tashkent City’nin İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı oldu!

Aşçıoğlu Grubu, profesyonel rezidans ve bina yönetim hizmetleri sunduğu şirketi Se Club ile Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti Taşkent’te inşa edilecek dev proje Tashkent City’nin “İşletme ve Tesis Yönetim Danışmanı” olarak seçildi. 

Boğaziçi Yönetim A.Ş, üç sertifika aldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Boğaziçi Yönetim A.Ş, üç farklı kuruluştan bina ve tesis yönetim hizmetleri alanında sertifika aldı.

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi 60 bin TL sermaye ile Ahmet Tahir Gürsoy, Girol Gürsoy, Ayşe Gülen Gürsoy ve Mehmet Sarıga ortaklığında kuruldu. 

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi 3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi Ahmet Tahir Gürsoy, Girol Gürsoy, Ayşe Gülen Gürsoy ve Mehmet Sarıga ortaklığında 60 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi iş konusu; Profesyonel olarak Bina,Dükkan, İş Merkezi, Site, Apartman yönetim ve işletimi hizmetlerini yerine getirmek, Yönetimi üstlenilen Bina, Dükkan,İş Merkezi, Site, Apartmanların teknik işletme yönetimi, hidrofor, havalandırma, jeneratör, asansörler alarm ısıtma, klima sıhhi tesisat vs. gibi elektrik ve mekanik uygulamaların bakımı, kontrolü ve onarımı,binanın maliyet ve ödeme planını yapmak...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


3G Bina Yönetim Hizmetleri Limited Şirketi adres; MERKEZ MH.FERİKÖY FIRIN SK. N.50A ŞİŞLİ