28 / 06 / 2022

4310 kamu iş ilanı

4310 kamu iş ilanı

İŞKUR iş arayan en az ilkokul mezunu vatandaşlar için yeni iş ilanlarını yayımladı. Toplam 4310 personelin alınacağı iş ilanı detaylarını sizler için inceledik. Peki başvuru şartları ne, son tarih ne zaman? İşte ayrıntılar...

TÜBİTAK KPSS'siz 612 kamu personeli alacak! Başvurular başladı mı? İşte detaylar...

TÜBİTAK en az lise  mezunu KPSS şartsız 612 kamu personel alacak! Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından 5 farklı yeni iş ilanına başvurular sürüyor. Peki, başvurular başladı mı? Şartlar neler? İşte detaylar...

Kamu İhale Genel Tebliğinde Değişiklik 2022!

Kamu İhale Genel Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliği bugünkü 31839 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kamu Taşınmazlarının Turizm Yatırımlarına Tahsisi Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 2022! 

Kamu Taşınmazlarının Turizm Yatırımlarına Tahsisi Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü 31835 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

İş arayan ilkokul mezunlarına müjde! En az ilkokul mezunu 4310 kamu personeli alınacak!

İŞKUR iş arayan en az ilkokul mezunu vatandaşlar için yeni iş ilanlarını yayımladı. Toplam 4310 personelin alınacağı iş ilanı detaylarını sizler için inceledik. Peki başvuru şartları ne, son tarih ne zaman? İşte ayrıntılar...

Milyonlarca işçiye ikramiye müjdesi geldi! Tarih netleşti! İşçi ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Milyonlarca kamu işçisi dört gözle ikramiyelerini bekliyor. Peki Kamu işçisi ikramiyeleri ne zaman ödenecek?  2022 2. ilave tediye ödemeleri ne zaman yatırılacak? İşte ayrıntılar...

Kamu işçisine 2 bin 168 TL ödeme yapılacak! İlave tediye ödeme tarihi belli oldu!

Yüz binlerce çalışanı yakından ilgilendiren tediye ödemeleri için tarih belli oldu. Bu kapsamda kamu işçilerine en az 8 bin 672 TL ödeme yapılacak. 28 Ocak'ta yapılan tediye ödemelerinin ikinci taksidi için tarih verildi.

4.500 ve 5000 TL maaş ile işçi ve kamu personeli alınıyor!

İŞKUR, 4.500 ve 5000 TL maaş ile 82.636 işçi ve kamu personeli alınacağını duyurdu. İşte aranan başvuru şartları ve kadrolar...

Tüm kamu işçilerine ek zam yapıldı! İmzalar atıldı...

Milyonlarca Kamu işçisinin merakla beklediği ek zamda önemli gelişmeler yaşanıyor. Kamu işçisinin maaşlarına yüzde 2.5 ek zam yapılmasına yönelik 'Ek Çerçeve Anlaşma Protokolü' imzalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! İkramiyeler bugün ödeniyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milyonlarca kamu işçisini ilgilendiren ek zam ile ilgili müjdeyi verdi. Erdoğan, kamu işçileri için, "Ücretlerinde yüzde 28’i bulan artış sağlamış oluyoruz." ifadesini kullandı.

İşçilere ödemeler yarın yapılıyor! 2.168 lira ceplerine girecek!

Yüzbinlerce vatandaşın heyecanla beklediği ödemeler yarın yapılacak. Kamu işçilerine verilecek olan tediye ödemeleri ile ilgili önemli detaylar netleşti. Herkesin hesabına 2.168 lira yatacak...

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında açıkladı: Maaşlara ek zam geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında işçilere müjdeli haberi verdi. Memur sözleşmesinde olduğu gibi kamu işçilerinin ücretlerinde de yüzde 2,5'lik bir artış daha ilave edilecek. Böylece işçilerin ücretlerine yüzde 28'i bulan bir artış yapılacak.

Kamu işçilerinin maaşlarında büyük gelişme! İlave zam müjdesi geldi!

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay yaptığı açıklamada memur ve memur emeklisine verilmiş olan yüzde 2,5'lik ilave zamdan toplamda 700 bin kamu işçisinin de faydalanması amacıyla çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Kamu İhale Tebliği 2022!

Kamu İhale Tebliği bugünkü 31725 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte Kamu İhale Tebliği 2022...

4310 kamu iş ilanı Haberi

4310 kamu iş ilanı

İlkokul mezunu olup iş arayan vatandaşlar için İŞKUR üzerinden yeni iş ilanları listesini yayımlandı. 
Kamu işçi alımı İŞKUR ilanları yayınlayan kurumlar ilanlarında yer verdiği bilgilere göre en az ilkokul mezunu kişiler arasından alım yapılıyor.

İŞKUR'un açıkladığı bu ilan ile birlikte mezuniyet şartı aranan ilanlara başvuru yapamayan vatandaşlar için kontenjan açtı. Böylece en az ilkokul mezunu toplam 4310 personel alımı yapacağını ilan etti.

En az ilkokul mezunu 4310 personel alımı olarak duyurulan unvan ise belirtilen mezuniyet şartında Temizlik personeli alımı olarak belirtildi.

Peki peronel alımı şartları neler? Başvuru nasıl yapılacak? İşte detayları...