5 ilde elektrik kesintisi yaşanacak

5 ilde elektrik kesintisi yaşanacak

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Zonguldak'ın bazı kesimlerinde planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 9 Eylül'de elektrik kesintisi uygulanacak.

TOKİ'den büyük müjde! Başvurmayan pişman!

TOKİ, 560 liradan başlayan taksitlerle 5 ilde bulunan 1.493 konutu satışa çıkardı. 114 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan evler için 240 aya kadar vade seçeneği sunuluyor.

5 ilde 76 bin 839 hektar alanda arazi toplulaştırması yapılacak!

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız, bu yıl Bursa, Kocaeli, Kayseri, Kırşehir ve Yozgat'ta 76 bin 839 hektar alanda arazi toplulaştırması gerçekleştirildiğini açıkladı. 

İLBANK 5 ilde bulunan 23 gayrimenkulü satıyor!

İller Bankası A.Ş. mülkiyetinde bulunan 23 adet taşınmazı satıyor. Gayrimenkullerin fiyatları 1 milyon TL ile 140 milyon TL arasında değişiyor.

5 ilde 154 çift 14 Şubat 2020’de evlendi!

Antalya, Isparta, Burdur, Muğla ve Kahramanmaraş’ta 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 154 çift evlendi. Evlendirme dairelerinde yaklaşık beş dakikada bir nikah kıyıldı.

TOKİ 5 ilde yer alan 3 bin 500 konut için zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ordu, Samsun, Sinop, Çorum, Amasya İllerinde Yapılacak 3500 Adet Toplu Konut Projesi için Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 12:00'de gerçekleştirilecek.

AFAD: 5 ilde 6 bin 851 ağır hasarlı bina tespit edildi!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Elazığ'da meydana gelen depremin ardından 5 ilde toplam 37 bin 631 binanın incelendiğini, 6 bin 851'inin ağır hasar aldığının tespit edildiğini belirtti...

Orta Anadolu'daki 5 ilde 2019'da 26 bin 840 konut satıldı!

TÜİK verilerine göre; Nevşehir, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray ve Niğde'de 2019'da 26 bin 840 konut satıldı...

2020'de kaç lojman satılacak?

Lojman satışı için düğmeye basıldı. 5 ilde satış ihalesi için talimat verildiğini söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, 37 ilde değerleme işlemlerinin sürdüğünü belirtti...

Lojman satışları başladı!

Bursa ve Ankara'da bulunan 186 lojmanın satış ilanları yayınlandı, 5 ilde ekspertiz ve ilan çalışmaları tamamlanan 1814 lojmanın satışı için de aralık ve ocak aylarında ihaleye çıkarılacak..

Yabancıya konut satışında 5 ilde tarihi rekor!

Geçtiğimiz yıl rekor kıran yabancıya konut satışı bu yılın ilk 9 ayında yüzde 100 yükselerek 32 bine ulaştı. 2019'un sonuna kadar 40 bin adeti aşıp rekor tazeleyecek olan yabancıya konut satışı üzerinden Türkiye’ye giriş yapan rakam ise 35 milyar liraya ulaşacak.

5 ilde lojman satışı bu ay başlıyor!

Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Mersin'deki devlet lojmanlarının satış işlemine bu ay başlanacak.TÜFE en fazla yüzde 12 olarak hesaplanacak...

Orta Anadolu'daki 5 ilde 9 bin 194 konut satıldı!

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Orta Anadolu'da bulunan 5 ilde yılın ilk yarısında 9 bin 194 konut satıldı.

5 ilde imar yolsuzluğu operasyonu: 13 tutuklama!

Aydın merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda iki kişi daha gözaltına alınırken şüpheli sayısı 66'ya yükseldi. Soruşturma kapsamında bugüne kadar 13 kişi tutuklanırken, 45 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

5 ilde elektrik kesintisi yaşanacak Haberi

5 ilde elektrik kesintisi yaşanacak

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Zonguldak'ın bazı kesimlerinde planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 9 Eylül'de elektrik kesintisi uygulanacak.


Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 9 Eylül Çarşamba günü Ankara'nın Ayaş, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı kesimlerine çeşitli saatlerde elektrik verilemeyecek.


Aynı tarihte Bartın'ın Amasra ve Merkez ilçelerinde bazı cadde ve sokaklarda da elektrik kesintisine gidilecek. Çankırı'nın Çerkeş ve Kızılırmak ilçelerinin, Karabük'ün Merkez ilçelerinin, Zonguldak'ın Alaplı ve Ereğli ilçelerinin bazı kesimlerinde de elektrik kesintisi...