abd One ev

abd One ev

ABD'nin en pahalı evi olma özelliğine sahip One, tamamlanmak üzere. One'ın içinde yok yok. Malike 500 milyon dolar bedele sahip. 

Prens Harry ve Meghan Markle Malibu'dan 20 milyon dolarlık ev alacak!

İngiliz Kraliyet ailesinden ayrılmaya karar veren Prens Harry ve eşi Meghan Markle, ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Malibu'dan 20 milyon dolarlık ev alacağı ortaya çıktı.

ABD'li Mimar Steve Areen 9 bin dolara hobbit evi yaptı!

ABD'li gezgin mimar Steve Areen, ziyaret ettiği Tayland'da 6 haftada  9 bin dolar para harcayarak sıfırdan bir ev inşa etti.  Yapı için aircrete isimli bir malzeme kullanan Areen'in evi hobbit evlerine benzetildi...

ABD Atherton'da en ucuz ev 2,5 milyon dolar!

ABD'de, milyarderlerin yaşadığı lüks spor arabaları, havuzlu villalar ve tenis kortlarıyla dikkat çeken Atherton mahallesinde, en ucuz ev 2,5 milyon dolar...

Prens Harry ve Meghan Markle, 7 milyon dolarlık ev bakıyor! 

Prens Harry ve Meghan Markle, ABD'de ev almak için harekete geçti. Çiftin, Malibu'da Hollywood ünlülerine komşu, 5 yatak odalı, bir havuz, bir de tenis kortu bulunan 7 milyon dolarlık eve göz diktikleri öğrenildi...

Ünlülere de gayrimenkul danışmanlığı yapan şirkette taciz iddiası!

İki kadın, ABD’de ev almak isteyen kişiler için danışmanlık yapan gayrimenkul şirketinin sahibi eski patronlarının kendilerini taciz ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Zeynep Banu Dalaman: ABD'nin Kanal İstanbul'dan 2010 yılında haberi vardı!

Akademisyen Zeynep Banu Dalaman, 2010 yılında yapılan bir konferansta yaşadıklarını anlatarak, ABD'nin Kanal İstanbul projesinden önceden haberdar olduğunu öne sürdü...

Meryem Uzerli ABD’de ev'lenecek!

Meryem Uzerli, Los Angeles'ta ev sahibi olmak için araştırmalara başladı. ABD'ye giden güzel oyuncu ziyaret ettiği 2+1 daireyi gözüne kestirdi..

Quentin Tarantino İsrail'den ev kiraladı!

ABD’li yönetmen Quentin Tarantino, İsrailli eşi için İsrail’in şehri Tel Aviv’den ev kiraladı. Ünlü yönetmen 600 metrekarelik ev için 80 bin Şekel ödeyecek.

ABD'nin en pahalı evi satışa çıktı!

ABD’nin California eyaletinde 225 milyon dolara yani yaklaşık 1.3 milyar TL'ye satışa sunulan ev, ülkenin en pahalı gayrimenkulü oldu.

Deprem sonrası ev fiyatları değişti!

İstanbul'da yaşanan depremin ardından yeni evlerin kira fiyatları yükseldi. Ev ilanlarında özellikle 'depreme dayanıklı ev’, ’yeni bina’, ’deprem yönetmeliğine uygun ev’ler öne çıktı.

'Küçük ev' akımı Türkiye'de yaygınlaşıyor!

Arabanın arkasına takarak istenilen her alana yerleşme fırsatı sunan "tiny house" (küçük ev) ABD, Kanada, Yeni Zelanda ve Avrupa'dan sonra Türkiye'de de ilgi gördü.

Prens Harry Malibu'dan ev alacak!

Prens Harry, ABD'li eşi Meghan Markle için Malibu'da ev bakmaya başladı. Harry, yeni evleri için 7 milyon dolar (41 milyon TL) bütçe ayırdı.

ABD’de ev almayı planlayanlar dikkat! ABD emlak sözlüğü!

Amerika’da emlak jargonu, Türkiye’dekinden çok farklı.  Realogics Sotheby’s şirketinin Seattle’daki emlak broker’ı Murat Dabağoğlu, Türk yatırımcılar için yazdı… 

abd One ev

abd One ev abd One ev

ABD'nin en pahalı evi tamamlanmak üzere. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Los Angeles'a yakın Bel-Air bölgesindeki en yüksek tepeye kurulan evin ismi "One". 500 milyon dolarlık ev lükste sınır tanımıyor. One, ABD'li film yapımcısı Nile Niami tarafından yaptırıldı. 9 bin 290 metrekare kapalı alana sahip malikanenin yapımına 4 yıl önce başlanmıştı. 20 yatak odası, 30 banyo, 30 araçlık garaj, 40 kişilik sinema, 5 havuzun yer aldığı malikanede sadece denizanalarının yüzdüğü akvaryum da bulunuyor.Evdeki herşey dikkat çekiyor. Lüksün zirvesini gören maliken akıllı sistemle donatıldı. Evdeki altın zürafa heykeli, otomatik kahve musluğu, altından mahzeni ve 2 katlı şelale de dikkat çekiyor. Ayrıca bir güzellik salonu, bir gece kulübü ve yoga salonu da mevcut.