Aca Vera Yapı Taahhüt adres 

Aca Vera Yapı Taahhüt adres 

Aca Vera Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Özçelik ve Erdoğan Özçelik ortaklığında kuruldu.

Vera Ağır Metal Ve Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi kuruldu!

Vera Ağır Metal Ve Yapı Endüstrisi Anonim Şirketi Maltepe’de  500 bin TL sermaye bedeli  ile Taha Aluç tarafından kuruldu.

Dario Cecchini’nin Bodrum’da açacağı restoranına Türk mimar imzası!

İtalyan et uzmanı Dario Cecchini’nin Bodrum’a açacağı restoranı “Atelier di Carne”nin mimari tasarımı ve uygulaması, Zeynep Yılmaz’ın patronu olduğu Thanx Mimarlık tarafından yapılıyor.

Vera West Ankara satışta! Yeni proje!

Çelikoğlu İnşaat imzasıyla Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yapımına başlanan Vera West projesinde satışlar başladı. Projede daireler 635 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Kırklareli Dupnisa Mağarası'na restoran, otel ve otopark yapılması meclis gündeminde!

Kırklareli'nde yer alan Dupnisa Mağarası'nın bulunduğu alana restoran, otel ve otopark yapılmasının yol açacağı zararlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Gündoğdu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

1915 Çanakkale Köprüsü'nde kedi yolu yapımına başlandı!

Tamamlandığında "dünyanın en büyük orta açıklıklı asma köprüsü" unvanını alacak olan 1915 Çanakkale Köprüsü'nde işçilerin üzerinde çalışacağı platform yapılıyor

Aca Vera Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Aca Vera Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Özçelik ve Erdoğan Özçelik ortaklığında kuruldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin kamulaştırdığı alanı yapılaşmaya açacağı iddiası!

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Tariş arazisini kamulaştıran Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin burayı yapılaşmaya açacağını iddia edildi...

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baco Yapı Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 30 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Aca tarafından kuruldu. 

TOKİ Esenler projesinin temeli yarın atılıyor!

Esenler’in yıllardır devam eden imar sorununun çözüme kavuşacağı, riskli yapıların kurtarılacağı tarihi günde, Esenler Belediyesi'ne devredilen alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından inşa edilecek olan konutların temeli atılacak.

Vera Dekorasyon Ve Yapı İşleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vera Dekorasyon Ve Yapı İşleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatma Çetin, Onur Sorgun ve Sultan Süleyman Zuhri ortaklığında kuruldu.

Kaçak yapıyı yapana, yaptırana 1 yıl hapis!

İmar barışının kaçak yapılara yol açacağı yönündeki eleştirilerine de cevap veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, "Yapan, yaptıran, göz yuman en az 1 sene hapis yatacak" dedi...

Yıldırım Yapı, Bomonti'nin çehresini değiştirdi!

Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Kubilay Yıldırım, "Seçimlerden sonra Eylül ayı gibi sektörün eski gücüne kavuşacağını düşünüyoruz" dedi...

Peter Feldmann: Dar gelirliye konut için çalışacağım!

Frankfurt Büyükşehir Belediye Başkanlığı için pazar günü yapılacak seçimde Soysal Demokrat Parti adayı olan Peter Feldmann, dar gelirlilere konut için çalışacağını söyledi.

Aca Vera Yapı Taahhüt adres  Haberi

Aca Vera Yapı Taahhüt adres 

Aca Vera Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Özçelik ve Erdoğan Özçelik ortaklığında kuruldu.

Aca Vera Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1- Yurt içinde ve yurt dışında açılan her türlü inşaat, hafriyat, kanal, yol teçhizat başkalarına yaptırmak. 2- Yurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel her türlü inşaat taahhüdünde bulunmak ve her türlü inşaat ihalelerine bizzat veya mümessil sıfatıyla iştirak etmek, bizzat veya işbirliği yoluyla üstlenmek, taşeron olarak yapmak veya başkalarına yaptırmak, inşaatlar yapmak, kat karşılığı veya arsa karşılığı inşaat yapmak ve bunların alım satımını yapmak. 3- Her çeşit inşaat malzemelerinin toptan ve perakende alım satımı ve pazarlamasını yapmak, sergi evleri ve satış reyonları açmak. 4-...