Adana Sarıçam satılık arsa

Adana Sarıçam satılık arsa

Adana İli, Sarıçam İlçesi, Sofulu Mahallesi'nde yer alan 5 adet arsa toplamda 6 milyon 268 bin TL bedel ile Doğu Emlak Müdürlüğü tarafından satışa çıkarıldı. 

Adana Sarıçam'da 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Adana İli Sarıçam İlçesi Suluca Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 12 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Adana Sarıçam'da icradan 4.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Adana 2. İcra Dairesi, Adana Sarıçam'da bulunan arsayı müştemilatıyla birlikte satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 4 milyon 859 bin 404,50 TL olarak belirlendi.

Adana Sarıçam'da satılık arsa: 906 bin liraya!

Milli Emlak Adana Sarıçam Dağcı köyünde yer alan konut dışı kentsel çalışma alanı imarlı arsayı satışa çıkardı. İhale 22 Temmuz 2014 tarihinde saat 10:30'da gerçekleştirilecek...

TOKİ Adana Sarıçam Buruk alt gelir başvuruları yarın sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Buruk alt gelir grubu projesindeki 29 adet konut için başvuru dönemi yarın sona eriyor.

TOKİ Adana Sarıçam Buruk alt gelir projesi satışa çıktı!

TOKİ Adana Sarıçam Buruk alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Adana Sarıçam Buruk alt gelir başvuruları yarın başlıyor!

TOKİ Adana Sarıçam Buruk alt gelir grubu başvuruları yarın itibariyle başlıyor...

Adana Sarıçam'da kirasını ödeyemeyen aile sokakta kaldı!

Adana merkez Sarıçam ilçesinde yaşayan Sarıç ailesi, kirayı ödeyemeyince ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı.

Adana Sarıçam’da yeni konutların yüzde 70’i satıldı!

Faizlerin 0,64’e düşürülmesiyle Adana’da da konut satışları artmaya başladı. Merkez ilçe Sarıçam’da bulunan yeni konutların yüzde 70’e yakınının satıldığı açıklandı.

TOKİ Adana Sarıçam Akkuyu 2020 kura çekilişi bugün!

Dar ve orta gelirli ailelerin yüzünü güldüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Akkuyu projesindeki konutların kura çekimi bugün yapılıyor...

TOKİ Adana Sarıçam Buruk kura sonuçları 13.05.2020!

TOKİ Adana Sarıçam Buruk kura sonuçları 13.05.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Adana Sarıçam Buruk kura sonuçları 13.05.2020 ve TOKİ Buruk kura sonucu 2020 listesi...

TOKİ Adana Sarıçam Buruk 2020 kuraları bugün çekiliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Buruk projesinin kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ Adana Sarıçam Buruk 2020 kura çekilişi yarın!

Dar ve orta gelirli aileler için konut üretmeye devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Buruk projesinde yer alan konutların kuraları yarın çekilecek.

TOKİ Adana Sarıçam Akkuyu kuraları yarın çekiliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Akkuyu projesindeki konutların kuraları yarın çekilecek.

TOKİ Adana Sarıçam 953 konut ihalesi 9 Haziran'da!

Adana İli, Sarıçam İlçesi, Buruk Mahallesi, 3. Etap 953 Adet Konut ve 42 Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 9 Haziran 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Adana Sarıçam'a 953 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut idaresi Başkanlığı Adana Sarıçam Buruk Mahallesi projesi için düğmeye bastı.

Adana Sarıçam Buruk 2. Etap TOKİ ihalesi yarın!

Adana Sarıçam İlçesi, Buruk Mahallesi 2.Etap 3. Bölge 802 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

Adana Sarıçam satılık arsa

Adana Sarıçam satılık arsa Adana Sarıçam satılık arsa

Adana İli, Sarıçam İlçesi, Sofulu Mahallesi'nde yer alan 5 adet arsa satışa sunuldu. Satışa konu olan arsalar için toplamda 6 milyon 268 bin TL bedel isteniyor. 

DOĞU EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNCE SATIŞI YAPILACAK OLAN TAŞINMAZLARIN;

1- Yukarıda özellikleri ve ihale bilgileri belirtilen mülkiyeti Hazineye ait taşınmazların 2886 sayılı Kanunun 45. maddesine göre açık teklif usulüyle satışları yapılmak üzere ihaleye çıkarılmıştır.
2- Satışa sunulan taşınmazlar, Milli Emlak Daire Başkanlığı Doğu Emlak Müdürlüğünce Defterdarlık Hizmet Binasının zemin katında bulunan eğitim salonunda (ihale salonu) hizalarında gösterilen tarih ve saatte ihaleleri yapılacaktır.
3- Satış ihalelerine ilişkin şartnameler mesai saatleri dahilinde Doğu Emlak Müdürlüğünde bedelsiz görülebilir.
4- İhaleye iştirak etmek isteyen;
a) Gerçek kişilerin; nüfus cüzdan örneği, geçici teminat makbuzu veya süresiz geçici teminat mektubu, bu kişilerin...