01 / 07 / 2022

Adım İstanbul adres bilgileri

Adım İstanbul adres bilgileri

İstanbul, Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul güncel daire fiyatları 625 bin TL'den başlıyor. Projede 20 yıla varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul satış fiyat listesi!

Adım İstanbul satış fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir'de yükselen projenin 2018 yılının başında tamamlanması öngörülüyor.

Adım İstanbul satış fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul Başakşehir'de 24 ay vade farksız daire sahibi olunabiliyor. Proje 35 bin 75 metrekarelik alanda inşa ediliyor. Peki Adım İstanbul satış fiyatları ne kadar?

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları!

Adım İstanbul Kayaşehir satış fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen projenin 2018 yılının başında teslim edilmesi planlanıyor.

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut!

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adım İstanbul Başakşehir ödeme planı!

Adım İstanbul Başakşehir ödeme planı kapsamında lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Teslim tarihi Ocak 2018 olarak belirlenen projede dairelerin büyüklükleri 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Adım İstanbul ile bir adımda cadde, bir adımda doğa!

"Adım İstanbul ile bir adımda cadde, bir adımda doğa" sloganıyla tanıtılan Adım İstanbul Residence'de dairelerin büyüklükleri 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. Proje İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi!

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi 2018 yılı Ocak ayı olarak belirlendi. 24 ay vade farksız taksit yapılabilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor.

İntaya-EYG-İntes Adım İstanbul ulaşım!

İntaya-EYG-İntes Adım İstanbul ulaşım bilgileri doğrultusunda proje, İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yer alıyor. Konut ve ticari ünitelerden oluşan projede 2+1 daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor.

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir teslim tarihi!

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir teslim tarihi 2018 yılı olarak belirtiliyor. Adım İstanbul Evleri projesind daire satış fiyatları 595 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut!

Kayaşehir Adım İstanbul satılık konut fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yükselen projede 615 adet daire ve 120 adet ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim numarası 0212 924 16 16 olarak belirtiliyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen 24 ay 0 faiz imkanıyla daire sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul güncel fiyatlar!

Adım İstanbul Konutları 2+1'den 5+1'e kadar farklı alternatifte tasarlandı. Proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa ediliyor. İşte Adım İstanbul güncel fiyatlar...

Adım İstanbul dış mekan görselleri!

Adım İstanbul Konutları İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. 24 ay 0 faiz fırsatı ile ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor. İşte Adım İstanbul dış mekan görselleri...

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık ev fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan projede konutların alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Kayaşehir Adım İstanbul Evleri ödeme planı!

Kayaşehir Adım İstanbul Evleri ödeme planı dahilinde 24 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor. Kayaşehir Adım İstanbul projesi Ocak 2018'de teslim ediliyor...

Adım İstanbul satılık konut fiyatları!

Adım İstanbul satılık konut fiyatları konum ve planlarına göre değişiyor. 24 ay vade farkı olmadan taksit yapılabilen projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı iletişim için 0212 924 16 16 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

Kayabaşı Adım İstanbul adres!

Kayabaşı Adım İstanbul adres bilgilerine göre proje, Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Banka kredisiyle vade fırsatı sağlayan projede 615 tane daire ve 120 tane ticari ünite yer alıyor.

Adım İstanbul satış fiyat listesi!

Adım İstanbul satış fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir'de yükselen projenin 2018 yılının başında tamamlanması öngörülüyor.

Adım İstanbul adres bilgileri Haberi

Adım İstanbul adres bilgileri


Toplam 615 konut ve 120 ticari üniteden meydana gelen Adım İstanbul projesi Emlak Konut kampanyasına dahil oldu.


İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafından hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde 20 yıla varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.


İstanbul, Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul projesi 16 bin 423 metrekare arsa alanına sahip. 


2018 Haziran'da anahtar teslimlerin gerçekleşeceği Adım İstanbul Konutları'nda 2+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

Adım İstanbul güncel daire fiyatları!


615 adet konut ve 120 adet ticari üniteden meydana gele Adım İstanbul fiyatları 625 bin TL'den başlıyor. 


Toplam  726 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen Adım İstanbul projesinde konut sahiplerine spor alanları, fitness, yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark, çocuk oyun alanları sağlanıyor. 


Arsa alanı 16 bin 423 metrekare olan Kayaşehir Adım İstanbul Evleri 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul...