26 / 06 / 2022

Adım İstanbul fiyat listesi

Adım İstanbul fiyat listesi

Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da 10 yıl kadar olan vadelerde 0.45'ten başlayan vade fırsatı sunuluyor.. 

Adım İstanbul fiyatları 2017!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesinde fiyatlar 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

Adım İstanbul güncel daire fiyatları!

İstanbul, Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul güncel daire fiyatları 625 bin TL'den başlıyor. Projede 20 yıla varan vadelerle ev sahibi olunabiliyor.

İntaya-EYG-İntes Adım İstanbul ulaşım!

İntaya-EYG-İntes Adım İstanbul ulaşım bilgileri doğrultusunda proje, İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yer alıyor. Konut ve ticari ünitelerden oluşan projede 2+1 daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor.

Kayabaşı Adım İstanbul adres!

Kayabaşı Adım İstanbul adres bilgilerine göre proje, Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Banka kredisiyle vade fırsatı sağlayan projede 615 tane daire ve 120 tane ticari ünite yer alıyor.

Adım İstanbul iletişim bilgileri!

Adım İstanbul iletişim bilgileri kapsamında satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi. Dairelerin 2+1'den 5+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildiği proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı ödeme planı!

Adım İstanbul Kayabaşı ödeme planı kapsamında 24 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Dairelerin 60 - 300 metrekare büyüklükte dizayn edildiği projede 615 konut ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul Kayaşehir satılık konut!

Adım İstanbul Kayaşehir satılık konut alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabilen projede banka kredisi kullanılabiliyor.

Adım İstanbul'da kampanya!

Başakşehir Adım İstabul projesinde peşin ödemelere yüzde 10 indirim uygulanıyor. İşte, Adım İstanbul'da kampanya detayları...

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında peşin alımlarda indirim imkanı sağlanıyor. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede 615 daire ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut!

Adım İstanbul Başakşehir satılık konut alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor. 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adım İstanbul Başakşehir adres!

Adım İstanbul Başakşehir adres bilgilerine göre proje, Başakşehir - Kayaşehir Bulvarı üzerinde hayata geçiriliyor. Peşinde yüzde 10 indirim uygulanan projede konut ve ticari birimler bulunuyor.

Kayaşehir Adım İstanbul teslimleri ne zaman?

615 daire ve 120 dükkan meydana gelen Kayaşehir Adım İstanbul teslimleri ne zaman? Proje İntaya-İntes ve Eyg Yapı imzası taşıyor.

Adım İstanbul’da 406 bin TL'ye 2+1!

Geçen sene Kasım ayında ‘mahalle hayatına modern bir yaklaşım’ sunan ve yine aynı ortaklık tarafından hayata geçirilen Evvel İstanbul projesinin hemen yanında yer alan Adım İstanbul’da ön satışlar başladı.

Adım İstanbul ön satışlar başlıyor!

Emlak Konut GYO ile İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla Başakşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul ön satışlar başlıyor.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafınan Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da fiyatlar 696 bin TL'den başlangıç gösteriyor.. 

Adım İstanbul güncel fiyat listesi!

Adım İstanbul güncel fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor. İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede konut ve ticari alanlar bulunuyor...

Adım İstanbul projesi fiyat listesi 2017!

726 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Adım İstanbul projesi 615 konut ve 120 ticari üniteden meydana geliyor. İşte Adım İstanbul projesi fiyat listesi 2017...

Başakşehir Adım İstanbul 2017 fiyat listesi!

Başakşehir Adım İstanbul 2017 fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 650 bin TL'den başlıyor. Adım İstanbul projesinde yüzde 5 peşinatla ve 60 ay sıfır faizle ödeme yapılarak ev sahibi olunabiliyor...

Adım İstanbul fiyat ve ödeme planı 2017!

İntaya-İntes ve Eyg Yapı imzası ile inşa edilen Adım İstanbul'da daire fiyatları 650 bin TL'den başlıyor. Projede daireler Eylül 2018'de teslim edilecek..

Adım İstanbul Evleri yeni fiyat listesi 2017!

Adım İstanbul Evleri yeni fiyat listesi 2017 kapsamında projede fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor. Emlak Konut güvencesine sahip projede yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Adım İstanbul Evleri fiyat listesi 2017!

Adım İstanbul Evleri fiyat listesi 2017 kapsamında fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor. Adım İstanbul Evleri 2018 yılında sahiplerine teslim edilecek...

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi!

Adım İstanbul Kayaşehir yeni fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor. İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığıyla inşa edilmekte olan Adım İstanbul'da yüzde 5 peşinat yanı sıra cazip ödeme olanakları sunuluyor...

Adım İstanbul Evleri fiyat 2017!

Adım İstanbul Evleri fiyat listesi 625 bin TL'den başlayarak değişiyor. Adım İstanbul Evleri'nde daireler Haziran 2018'de teslim ediliyor...

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul Residence Kayaşehir fiyat listesi 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Residence Kayaşehir projesinde daire teslimleri Ocak 2018 yılında yapılıyor...

Adım İstanbul Rezidans Başakşehir fiyat!

Adım İstanbul Rezidans Başakşehir fiyat listesi 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Başakşehir projesinde yüzde 50 peşinata, 24 ay sıfır faizle taksit seçeneği sunuluyor...

Kayabaşı Adım İstanbul adres!

Kayabaşı Adım İstanbul adres bilgilerine göre proje, Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Banka kredisiyle vade fırsatı sağlayan projede 615 tane daire ve 120 tane ticari ünite yer alıyor.

Adım İstanbul satış fiyat listesi!

Adım İstanbul satış fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. İstanbul Başakşehir'de yükselen projenin 2018 yılının başında tamamlanması öngörülüyor.

Adım İstanbul fiyat listesi Haberi

Adım İstanbul fiyat listesi

EMLAK Konut GYO güvencesiyle İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile inşa edilen Adım İstanbul'dan konut sahibi olmak isteyenler için ödeme kampanyaları devam ediyor.

Adım İstanbul'da 10 yıl kadar olan vadelerde 0.45'ten başlayan vade oranları ile 5 yıla kadar olan vadelerde ise vade farksız ödeme yapılabiliyor. 

615 daire ve 120 ticari üniteden meydana gelen projede 2+1'den 5+1'e kadar 6 farklı daire ve 22 farklı metrekare seçeneği sunuluyor.

Mayıs 2018’de teslim edilmesi planlanan Adım İstanbul, yeşille iç içe yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Projede iki ayrı sosyal tesiste skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitness center, hamam - soyunma odaları, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzlarına yer veriliyor.

LOKASYONUYLA ÖNE ÇIKIYOR


3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, şehir parkından Kuzey Marmara Otoyol projesine kadar önemli...