ahmet özderici payları

ahmet özderici payları

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı payları ile ilgili olarak 1,60-1,61 fiyat aralığından 1 milyon 750 bin adet satış işlemi Ahmet Özderici tarafından gerçekleştirildi.

Ahmet Özderici 1.6 milyon adet pay sattı!

Özderici GYO paylarıyla ilgili olarak 1,61-1,62 fiyat aralığında 1 milyon 604 bin 543 adet satış işlemi Ahmet Özderici tarafından gerçekleştirildi.

Özderici GYO 100 bin TL tazminat ödeyecek!

Özderici GYO, davacının uğramış olduğunu iddia ettiği zararın şimdilik 100 bin TL'sinin şirketin ve Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici'den tazmini talebi oldu.

Özderici GYO davasında yeni gelişme!

Özderici GYO'ya açılan davada, davacının uğramış olduğunu iddia ettiği zararın şimdilik 100 bin TL'sinin şirketin ve  Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici'den tazmini talep edildi.

Özderici GYO 100 bin TL tazminat ödüyor!

Özderici GYO'ya açılan dava sonucunda, davacının uğramış olduğunu ileri sürdüğü zararın şimdilik 100 bin TL'si şirketin Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici'den tazmini talep edildi.

Özderici GYO 100 bin TL'lik tazminat ödeyecek!

Özderici GYO'ya açılan dava sonucunda, davacının uğramış olduğunu iddia ettiği zararın şimdilik 100 bin TL'si şirketin Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici'den tazmini talep edildi.

Özderici GYO 100 bin TL tazminat ödeyecek!

Özderici GYO'ya açılan davada yeni gelişme yaşandı. Davacının uğramış olduğunu iddia ettiği zararın şimdilik 100 bin TL'sinin şirketin ve şirketin Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici'den tazmini talep edildi.

Ahmet Özderici'nin Özderici GYO'daki pay oranı 63,6 milyona ulaştı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Borsada işlem görmeyen hisse senetlerinden 31 milyon 250 bin adeti Ahmet Özderici tarafından toptan alış ve satış pazarında satın alındı...

Ahmet Özderici ve Ali Uğur Özderici, Özderici GYO'dan hisse aldı!

Özderici GYO'nun Borsada işlem görmeyen hisse senetlerinden 31 milyon 250 bin adeti Ali Uğur Özderici'ye, 31 milyon 250 bin adeti Ahmet Özderici'ye pay başına 0,84 TL birim fiyattan satıldı.

Ali Uğur Özderici ve Ahmet Özderici, Özderici GYO'dan pay aldı!

Özderici GYO'nun Borsada işlem görmeyen hisse senetlerinden 31 milyon 250 bin adetinin Ali Uğur Özderici'ye, 31 milyon 250 bin adetinin Ahmet Özderici'ye pay başına 0,84 TL birim fiyattan satışının yapılmasına karar verildi...

Özderici GYO, Nuvo Dragos'tan 54,4 milyonluk gayrimenkul aldı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nuvo Dragos'taki Ali Uğur Özderici ve Ahmet Özderici adına kayıtlı 54 gayrimenkulü 54 milyon 432 bin TL bedelle satın almaya karar verdi...

Alarko GYO borsada kendi paylarını geri alıyor!

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı borsada işlem gören kendi paylarının geri alımı için Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çelik, Genel Müdür Harun Hanne Moreno ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yüksel Varol'u yetkilendirdi...

Özderici GYO 25 bin 139,979 TL nominal değerli pay sattı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) rüçhan haklarının kullanılmasının ardından kalan payların birincil piyasa satışının tamamlanması hakkında açıklama yaptı. 

Özderici GYO'dan olağan dışı fiyat ve miktar hareketliliği açıklaması!

Özderici GYO'nun payları üzerinde gerçekleşen olağan üstü fiyat ve miktar hareketine ilişkin olarak kamuya açıklanmamış özel bir durumu bulunmuyor...

Özderici GYO'nun sermayesi 160 milyon TL'ye çıkarıldı!

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'ndfa (KAP) esas sözleşme sermaye ve paylar madde tadili hakkında açıklama yaptı.

ahmet özderici payları Haberi

ahmet özderici payları

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) pay alım satım bildirimi hakkında açıklama yaptı.


1 Şubat 2018 tarihinde Özderici GYO payları ile ilgili olarak 1,60-1,61 fiyat aralığından 1 milyon 750 bin adet satış işlemi Ahmet Özderici tarafından gerçekleştirildi. Ahmet Özderici'nin bu işlemle birlikte Özderici GYO sermayesindeki payları 1 Şubat 2018 tarihi itibariyle yüzde 13,38 sınırına ulaştı. 


Özderici GYO'nun KAP açıklaması: 
01.02.2018 tarihinde Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş payları ile ilgili olarak 1,60-1,61 fiyat aralığından 1.750.000 adet Satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte  Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş sermayesindeki paylarım 01.02.2018 tarihi itibariyle %.13,38 sınırına ulaşmıştır.

Ahmet...