10 / 08 / 2022

Ahmet Yarız kim

Ahmet Yarız kim

Ahmet Yarız, Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Peki Ahmet Yarız kimdir. Ahmet Yarız bugüne kadar nerelerde çalıştı?

Markette litresi 55 liraya süt isyanı! Bizim hakkımızı kim savunacak diyerek veryansın ettiler

Yüksek enflasyon ve gıda fiyatları arasındaki paralellik hem üreticileri hem de tüketicileri vurdu. Marketlerde 1 litre sütün 55 liraya çıkması isyan ettirdi. 'Bizim hakkımızı kim savunacak' diyen üreticiler sesini duyurmaya çalışıyor.

Kim Kardashian, Kanye West'ten Hidden Hills'teki evi aldı!

40 yaşındaki reality show yıldızı Kim Kardashian, ayrılmadan önce Kanye West'in de oturduğu, fakat boşanma aşamasında çocuklarıyla beraber yaşadığı konutu satın aldı. Kardashian, West'e ev için 23 milyon dolar ödedi.

GYODER Çözüm Platformu: Değerini Kim Bilir paneli 23 Eylül'de!

GYODER Çözüm Platformu: Değerini Kim Bilir paneli 23 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kim Kardashian'a kripto para için uyarı!

Reality şov yıldızı Kim Kardashian'ın sosyal medyadan kripto paralara yönelik reklam yapması sonrasından İngiltere'den uyarı geldi. 

Ahmet Davutoğlu: Esnafımızın kiraları devlet tarafından karşılanmalı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Esnafımızın kira ve tüm faturaları devlet tarafından karşılanmalı" dedi ve kısmi kapanma kararına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bankalarda faiz yarışı kızıştı!

Kredi çekmeyi düşünenlerin gündeminde faiz oranları yerini korurken bankaların faiz oranlarındaki yarışı iyice kızıştı. İşte güncel konut kredisi faiz oranları...

Şerefoğulları Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şerefoğulları Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Emre Yarız tarafından kuruldu.

Hilal Group İnşaat Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hilal Group İnşaat Enerji Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 600 bin TL sermaye bedeli ile Hafez G.A.A.A., Hikmet Yarız ve Mohsen A.A.K. ortaklığında kuruldu.

TOKİ Zonguldak Üzülmez başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Zonguldak Üzülmez projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın başlıyor.

Sirac Grup İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sirac Grup İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Hikmet Yarız tarafından kuruldu.

Cappadocia Pigeon Balonculuk Hizmetleri Turizm Taşımacılık ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cappadocia Pigeon Balonculuk Hizmetleri Turizm Taşımacılık ve Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Dokgöz tarafından kuruldu.

Üçağız Yarımadası'ndaki kaçak villa için ihale şartnamesi hazırlandı!

Antalya Demre'de 'Kekova' olarak bilinen bölgedeki Üçağız Yarımadası'nda inşa edilen denize sıfır villanın yıkımı için verilen 30 günlük yasal süre, 10 Aralık'ta doluyor. Yıkım için ihale şartnamesini hazırladı.

Antalya Üçağız Yarımadası'ndaki villa için yıkım ve para cezası kararı!

Antalya'nın Demre ilçesine bağlı 'Kekova' olarak da adlandırılan bölgedeki Üçağız Yarımadası'nda bulunan kaçak villa için, belediye tarafından yıkım ve 63 bin TL'ye yakın para cezası kararı alındı.

Ahmet Yarız kim Haberi

Ahmet Yarız kim

Ahmet Yarız, 1966 yılında Elazığ‘da doğdu.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Ahmet Yarız, Yüksek lisans ve doktorasını Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde tamamladı. 

Yarız, Bankacılığa; Sınaî Yatırım ve Kredi Bankası A.O.’da başladı. Sanayi işletmeleri ve finansal kurumlarda çalıştı. 

Ahmet Yarız ayrıca T.Vakıflar Bankası T.A.O.’da Risk Yönetimi ve İç Denetim’den sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nda Kurul Üyeliği görevlerinde bulundu. Halk Bankası‘nda 9 Nisan 2008-23 Mayıs 2010 tarihleri arası Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, 24 Mayıs 2010-28 Mart 2013 tarihleri arası Yönetim Kurulu Üyesi ve 29 Mart 2013 tarihinden itibaren de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

Ahmet Yarız şimdi ise Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın  Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini...