AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül ve AK Parti Gaziantep milletvekili adaylarıyla birlikte Gaziantep Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, satış salonlarında işlem yapan üyelerle bir araya geldi.

AK Parti'nin Çorum'daki yeni binasına yıkım kararı!

Çorum'un Kadeş Barış Meydanı'nda AK Parti İl Başkanlığı'nın taşınması amacıyla hazırlanan yeni parti binasında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Binanın yıkılmasına karar verildi.

AK Parti'den belediye başkanlarına kira alacaklarının tahsilinde esneklik önerisi!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlarına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecinde alınması gerekli olan tedbirlerle ilgili genelge gönderdi. 

AK Parti genel başkan yardımcıları, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Fatma Betül Sayan Kaya, Jülide Sarıeroğlu ve Hamza Dağ, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.

AK Parti'den İstanbul Şehir Üniversitesi açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili tartışmalara ilişkin açıklama yaptı...

AK Parti 17 yılda Türkiye'yi yeniden inşa etti!

AK Parti Erdoğan başkanlığında 17 yılda Türkiye'yi yeniden inşa etti. Dünyanın gıpta ile baktığı projeler yapılırken, CHP lideri kör oldu...

AK Parti'nin 11 maddelik seçim manifestosu belli oldu!

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 maddelik seçim manifestosu açıkladı. İşte o 11 madde...

AK Parti'nin hedefi planlı kentleşme!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Ocak tarihinde açıklayacağı AK Parti yerel seçim manifestosunda planlı kentleşme çerçevesinde imar bütünlüğü öne çıkacak. 

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir adayı Mehmet Özhaseki!

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki olarak açıklandı. Daha önce bakanlık görevinde bulunan Mehmet Özhaseki, daha önceki dönemde ise 5 kez üst üste Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmişti.

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir adayı Nihat Zeybekci!

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci oldu. Zeybekci, AK Parti grubunda gelen tebrikleri kabul ediyor.

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım!

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım oldu. Açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Arjantin dönüşü yapılacak

TOKİ Başkanı Ergün Turan AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin 2019 Mahalli İdareler Seçimi İstanbul adaylarını yarın açıklaması bekleniyor. Kulislerde ise TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın Fatih Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği konuşuluyor...

Çiğdem Karaaslan: AK Parti Türkiye'de dev projeler hayata geçirdi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan yaptığı açıklamada, "Biz hastanelerimizi yaparken, yollar yaparken, her şehrimize üniversite açarken bunu sadece kalkınma ile ilgili inşaat faaliyeti olarak görmedik" dedi.

AK Parti şeker fabrikalarının satışından olumsuz etkilenmedi!

Seçim öncesi tartışmalara neden olan 13 şeker fabrikasının özelleştirilmesi sandıkta AK Parti’ye oy kaybettirmedi. Bu fabrikaların bulunduğu 11 ilden 9’unda iktidarın oyu yükseldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül ve AK Parti Gaziantep milletvekili adaylarıyla birlikte Gaziantep Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, satış salonlarında işlem yapan üyelerle bir araya geldi. Günün ilk buğday satışı Maliye Bakanı Şimşek tarafından gerçekleştirildi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Gaziantep milletvekili adayları ve parti yöneticileriyle birlikte Gaziantep Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, hububat-bakliyat satış salonlarında işlem yapan üyelerle buluştu. Bakan Şimşek ve milletvekili adaylarını GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Meclis Başkanı Selami Memiş ve meclis üyeleri karşıladı. Ziyaret öncesi, GTB satış salonlarında çiftçi ve tüccarlarla bir araya gelerek ve bir süre sohbet eden Bakan Şimşek, günün ilk sert buğdayın satışını gerçekleştirdi. Bakan Şimşek’ten buğdayı alan işletmeci aldığı buğdayla bulgur yapacağını ifade etti. Daha...