Akasya AVM ne zaman açılacak

Akasya AVM ne zaman açılacak

Koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetleri geçici olarak durduran Akiş GYO'nun Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri 1 Haziran itibari ile yeniden faaliyetlerine başlayacak.

Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri kapılarını 1 Haziran’da açıyor!

Koronavirüs nedeniyle 19 Mart tarihinde kendi inisiyatifi ile kapanan Akasya ile Akbatı, 1 Haziran’da kapılarını yeniden açacak.

Akiş GYO AVM'lerini 1 Haziran'da faaliyete açacak!

Akiş GYO, Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri'ni 1 Haziran 2020 tarihinde açmaya karar verdi. Şirket AVM'lerinde ciro ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde ve maksimum yüzde 50 oranını aşmayacak kira desteği sağlanmasına karar verildi. 

Akasya AVM ne zaman açılacak?

Akasya AVM projesi Acıbadem'de açılıyor. Akasya AVM nerede? Akasya AVM ne zaman, hangi tarihte açılıyor? Akasya AVM projesine nasıl gidilir? İşte Acıbadem Akasya AVM'nin açılış tarihi...

Akasya Acıbadem AVM ne zaman açılacak?

Akasya Acıbadem AVM'nin açılış tarihi belli oldu. Peki Acıbadem Akasya AVM nerede? Acıbadem AVM'ye nasıl gidilir? Akasya Acıbadem AVM kapıları ne zaman açılacak? İşte Akasya Acıbadem AVM projesinin açılış tarihi...

Akiş GYO, AVM kiracılarına kira desteği sağlayacak!

Akiş GYO'nun Akbatı ve Akasya AVM'lerindeki kiracılarına Mayıs ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanmasına karar verildi.

Akiş GYO'dan Akbatı AVM ve Akasya AVM'ye kira desteği!

Akiş GYO Akbatı ve Akasya Alışveriş Merkezlerindeki kiracılara, isan ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanmasına karar verdi.

Akiş GYO, AVM kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya AVM'lerindeki kiracılarına yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlayacak.

Les Benjamins Akasya AVM'de yeni mağaza açtı!

Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı'nın oğlu Fethi Kamışlı'nın yatırım yaptığı giyim markası Les Benjamins büyümeye devam ediyor. Markanın yeni şubesi Akasya AVM'de açıldı. 

Akasya AVM'nin 2020 yılı kira geliri beklentinin altında!

Akiş GYO'nun portföyündeki gayrimenkullerden elde edilen kira gelirlerinin ekspertiz değeri ile karşılaştırılması kapsamında, Akasya AVM'den 2020 yılında elde edilen kira geliri toplamı, ekspertiz raporu kapsamında beklenen gelirin altında gerçekleşti.

Akbatı ve Akasya AVM'de Ocak ayı kira ödemelerine destek!

Akiş GYO'nun Akbatı ve Akasya AVM'lerinde kiracılarına, Ocak ayı kira ödemelerine yönelik ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde  kira desteği sağlanmasına karar verildi.

Akasya AVM'nin piyasa değeri ne kadar?

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde AVM'si olan Akasya AVM'nin piyasa değeri şaşırttı. Peki, Akasya AVM'nin piyasa değeri ne kadar? İşte tüm detaylar...

Akiş GYO Akasya AVM 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Akasya AVM'ye ilişkin yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Akiş GYO, Aralık ayında AVM kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO tarafından Akbatı ve Akasya AVM'de bulunan kiracılarına, Aralık ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO tarafından Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına Kasım ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde  kira desteği sağlanacak.

​Starbucks’ın Akasya AVM’deki mağazası yeni yerine taşındı!

Starbucks’ın İstanbul Akasya Alışveriş Merkezi'ndeki ikinci mağazası daha geniş ve konforlu olan yepyeni yerinde kahve tutkunlarıyla buluşuyor.

Akiş GYO AVM'lerdeki kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO'nun Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına Ağustos ayı kira ödemelerine yönelik olarak  yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde  kira desteği sağlayacak.

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? 

Hayat Park Gayrimenkul tarafından inşa edilen Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? Merakla beklenen AVM 24 saat açık olacak.

Akasya AVM ne zaman açılacak Haberi

Akasya AVM ne zaman açılacak

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) alışveriş merkezleri hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO'nun Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezleri 1 Haziran itibari ile yeniden faaliyetlerine başlayacak. Kısa bir dönem için 12:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek AVM'lerin normalleşme süreci ile birlikte 10:00-22:00 saatlerine tekrar geçmesi planlanıyor.

Akiş GYO'nun KAP açıklaması:
30.04.2020 tarihli KAP açıklamamızda da belirttiğimiz üzere, Akasya ve Akbatı Alışveriş Merkezlerimiz 1 Haziran itibari ile tekrar faaliyetlerine başlayacaktır. Öncelikle kısa bir dönem için 12:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek olan AVM'lerimiz normalleşme süreci ile birlikte 10:00-22:00 saatlerine tekrar geçmeyi planlamaktadır.

Yeni döneme ‘sıfır risk' prensibiyle hazırlanan Akasya ve Akbatı, hizmet alt yapılarını Sağlık Bakanlığı'nın genelgesi ve ‘İş Güvenliği Uzmanları'nın planları doğrultusunda tüm teknolojik imkanları seferber ederek yeniden düzenlemiş, yeni dönem gereği...