Akel Elektrikli Ev Aletleri

Akel Elektrikli Ev Aletleri

Akel Elektrikli Ev Aletleri geniş ürün portföyüyle keyifli ve kalabalık bayram sofraları hazırlanırken harikalar yaratıyor. Akel Kavurma Sacı 60 liradan, Akel Barbekü 48 liradan, Akel Izgara ise 76 liradan satılıyor.

Akel bu sezona 5 ısıtıcı ürünüyle giriş yaptı!

Davul fırından ocağa, elektrikli ızgaradan barbeküye, kavurma sacından pizza tavasına 40 değişik modelde üretim yapan Akel Elektrikli Ev Aletleri, bu sezon ısıtıcı grubunu da satışa sundu.

Akel Elektrikli Ev Aletleri yeni barbeküsünü İdeal Home Fuarı’nda tanıtacak!

Akel, fuarda geçen ay satışına başladığı bahçe ve balkonlar için özel olarak üretilen elektrikli barbeküsünün yanı sıra davul fırın, ocak, mini fırın, kavurma sacı ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu 40 değişik ürününü sergileyecek.

Akel Elektrikli Ev Aletleri rotasını yurtdışına çevirdi!

Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Gümüşoluk, “Hedeflerimizi revize ettik. Bu yıl üretimimizin yüzde 60'ını ihraç edeceğiz. Bunun için hedef pazarlarda gerekli fuar ve pazarlama çalışmalarını hızlandırdık” dedi...

Akel Elektrikli ev aletleri yemekleri yapmayı keyfe dönüştürüyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri ürünleri ile Kurban Bayramı’nda sevdiklerine lezzetli ve sağlıklı et yemekleri yapmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Akel ürünleri et yemekleri yapmayı keyfe dönüştürüyor...

Akel Elektrikli Ev Aletleri Çin’e gidiyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri, bu yıl 114’üncüsü düzenlenen Çin İhraç Ürünleri Fuarı’na katılıyor. Akel, fuarda davul fırının yanı sıra elektrikli ocak, ızgara ve pizza tavasının da aralarında bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle fark yaratacak...

Global 360 Gayrimenkul Alım Satım Danışmanlık Elektrikli Ev Aletleri Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Global 360 Gayrimenkul Alım Satım Danışmanlık Elektrikli Ev Aletleri Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Altınışık tarafından kuruldu.

Beyaz eşya ve mobilyada vergi indirimi 30 Eylül'de son!

Bakanlar Kurulu'nun Resmi Gazete'de açıkladığı karara göre, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleriyle mobilyalara yönelik vergi indirimlerinin süresi 30 Eylül'e kadar uzatıldı.

Fakir Hausgeräte'ye 12. Ideal Homex Fuarı’ndan büyük ilgi!

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte, 12. Ideal Homex Fuarı’nda, Fakir Kaave ve renkli mutfak grubu ürünleriyle yerini aldı…

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı açıldı!

Sofra ve mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, cam, porselen ve seramik gruplarından oluşmak üzere 60 bin yeni ürün, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda ilk kez görücüye çıktı.

Küçük ev aletleri lüks olmaktan çıkmalı!

Zücaciyeciler Derneği (Zücder) Başkanı Ömer Ertuğrul Erdoğan, zücaciye, ev ve mutfak eşyaları sektörünün, yüksek KDV oranları ve ÖTV'den etkilendiğini söyledi. Erdoğan, küçük elektrikli ev aletlerinin çağımızda 'lüks' eşya sınıfında sayılmaması gerektiğini söyledi.

Beyaz eşyada ÖTV sıfırlandı!

Bakanlar Kurulu, beyaz eşya ve bazı elektrikli ev aletlerinden alınan ÖTV'yi 30 Nisan'a kadar kaldırdı.

Zücdex 27. kez kapılarını açtı!

Ev tekstilinden elektrikli ev eşyalarına, çatal bıçak, tencere gibi çelik gruplarından plastik ve yüzlerce çeşit porselen grubuna kadar ev ürünlerinin sergilendiği Zücdex Fuarı, 22 Eylül'de 27'nci kez kapılarını açtı.

WMF, Züchex'te boy gösterecek!

Dünya’nın en geniş ürün yelpazesine sahip Alman mutfak devi WMF, 22 – 25 Eylül tarihlerinde Tüyap’ta 27’incisi gerçekleşecek olan Uluslararası Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı’nda yer alacak.

Fakir Hausgeräte yeni tasarımlarıyla Zuchex Fuarı'nda!

Elektrikli ev aletleri sektörü denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Fakir Hausgeräte, yeni tasarım ürünleriyle 25 Eylül 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen, 27. Uluslararası Zuchex Fuarı 12. Hall’da yer alacak.

Fakir'den klima yerine stant vantilatör!

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgerate, ev ya da iş yerlerinde klima bulunmayan veya klimaya alerjisi olanlar, ister kule tipi ister stant vantilatörlerle sıcakların etkisini indiriyor.

Fakir, Anneler Günü’nde kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor!

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, Anneler Günü’nde şık ve kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor…Fakir Hausgeräte, nesillerdir annelerin ev işlerindeki en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

China Homelife 2016 Fuarı 2 Haziran'da açılıyor!

İstanbul'da yapılıcak China Homelife Fuarı'nda, tekstilden gıdaya, elektrikli ev aletlerinden inşaat malzemelerine 50 binin üzerinde ürün tüketici ile buluşacak.

Korkmaz 41 Burda AVM’de mağaza açtı!

Paslanmaz çelik mutfak gereçleri ve elektrikli ev aletleri alanında Türkiye’nin önde gelen üretici markalarından Korkmaz, İzmit’te sadece kendi ürünlerinin yer aldığı ikinci perakende noktasını, İzmit 41 Burda AVM’de açtı.

Akel Elektrikli Ev Aletleri

Akel Elektrikli Ev Aletleri Akel Elektrikli Ev Aletleri

Akel Elektrikli Ev Aletleri geniş ürün portföyüyle keyifli ve kalabalık bayram sofraları hazırlanırken harikalar yaratıyor. Kurban Bayramının vazgeçilmezi kavurma, et sote, saç tava ve tantuni Akel Kavurma Sacı’nda pişerken, pirzola ve köftenin tadıysa Akel Elektrikli Barbekü ve Izgara’da çıkıyor. Akel Kavurma Sacı 60 liradan, Akel Barbekü 48 liradan, Akel Izgara ise 76 liradan satılıyor


Akel Elektrikli Ev Aletleri, kullanışlı, pratik ve modern ürünleriyle bayram yemeklerinin tadına tat katıyor. Kurban Bayramının vazgeçilmezi kavurma, et sote, saç tava ve tantuni Akel Kavurma Sacı’nda pişerken, pirzola ve köftenin tadıysa Akel Elektrikli Barbekü ve Izgara’da çıkıyor. Akel Kavurma Sacı 60 liradan, Akel Barbekü 48 liradan, Akel Izgara ise 76 liradan satışa sunuluyor.

Sofraları şölene çeviriyor


Geliştirdikleri ürünlerle mutfakta hem hayatı kolaylaştırmayı hem de sofraları şölene çevirmeyi...