06 / 07 / 2022

Akiş GYO kira geliri

Akiş GYO kira geliri

Akiş GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, şirket 1 Ocak 2021-30 Eylül 2021 tarihleri arasında Akasya AVM, Akbatı AVM ve diğer gayrimenkullerinden 255 milyon 410 bin 436 TL kira geliri elde etti. 

Akiş GYO kira gelirlerini cadde mağazalarıyla artıracak!

2019 yılında Akasya’da yüzde 95, Akbatı’da ise yüzde 98’lik doluluk oranıyla kira gelirini artıran Akiş GYO'nun 2020’de önceliği devam eden projelerin tamamlanması olacak...

Akiş GYO Kira zengini oldu!

AKKÖK Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Akiş GYO, SAF GYO ile birleşti. Birleşmeyle, iki şirket faaliyetlerine Akiş GYO çatısı altında devam edecek.

Akiş GYO ilk 9 ayda 255.1 milyon TL kira geliri elde etti!

Akiş GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, şirket 1 Ocak 2021-30 Eylül 2021 tarihleri arasında Akasya AVM, Akbatı AVM ve diğer gayrimenkullerinden 255 milyon 410 bin 436 TL kira geliri elde etti. 

Akiş GYO Haziran ayına özel kiracılarına destek verecek!  

Akiş GYO, AVM kiracılarına Haziran ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanacak.

Akiş GYO, AVM kiracılarına kira desteği sağlayacak!

Akiş GYO'nun Akbatı ve Akasya AVM'lerindeki kiracılarına Mayıs ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanmasına karar verildi.

Akiş GYO tam kapanma süresi boyunca kira almayacak!

Akiş GYO, ekonomik olumsuzlukları asgariye indirmek ve bu süreci az hasarla atlatabilmek adına tam kapama süresince kapalı kalan kiracılarından kira almayacak.

Akiş GYO'dan Akbatı AVM ve Akasya AVM'ye kira desteği!

Akiş GYO Akbatı ve Akasya Alışveriş Merkezlerindeki kiracılara, isan ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlanmasına karar verdi.

Akiş GYO, AVM kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya AVM'lerindeki kiracılarına yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO'dan kiracılarına Şubat ayına özel kira desteği!

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya Alışveriş Merkezleri'ndeki kiracılarına Şubat ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO'dan 2020 yılında 23.8 milyon TL'lik satış!

Akiş GYO'nun 2020 yılı içerisinde satım işlemlerinin toplamı 23 milyon 136 bin 826,76 TL, kiralama işlemlerinin aylık kira bedeli toplamları ise 3 milyon 97 bin 286,37 TL olacak şekilde gerçekleşti. 

Akiş GYO, Aralık ayında AVM kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO tarafından Akbatı ve Akasya AVM'de bulunan kiracılarına, Aralık ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO tarafından Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına Kasım ayı kira ödemelerine yönelik olarak yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde  kira desteği sağlanacak.

Akiş GYO AVM kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya Alışveriş Merkezlerimizdeki kiracılarına, Ekim ayı içerisinde ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO Eylül ayında kiracılarına destek verecek!

Akiş GYO, Akbatı ve Akasya Alışveriş Merkezlerimizde faaliyet gösteren kiracılarına Eylül ayı kira ödemelerine destek sağlayacak. 

Akiş GYO AVM'lerdeki kiracılarına kira desteği verecek!

Akiş GYO'nun Akbatı ve Akasya AVM'deki kiracılarına Ağustos ayı kira ödemelerine yönelik olarak  yalnızca bu ayla sınırlı kalmak üzere, ciro düşüşü ve çeşitli kriterlere bağlı olacak şekilde  kira desteği sağlayacak.

Akiş GYO kira geliri Haberi

Akiş GYO kira geliri

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 30 Eylül 2021 hesap döneminde sona eren faaliyet raporu, finansal rapor ve sorumluluk beyanını yayınladı. 

Akiş GYO tarafından yayınlanan faaliyet raporuna göre, şirket 1 Ocak 2021-30 Eylül 2021 tarihleri arasında 266 milyon 72 bin 45 TL hasılat elde etti. 

Şirket, aynı dönemde Akasya AVM, Akbatı AVM ve diğer gayrimenkullerinden 255 milyon 410 bin 436 TL kira geliri elde etti. 

AKiş GYO'nun özkaynakları 3 milyar 622 milyon 352 bin 278 TL olurken, toplam kaynakları 6 milyar 301 milyon 227 bin 179 TL olarak açıklandı. 

Akiş GYO'nun KAP açıklaması:
SERMAYE PİYASASI KURULU'NUN II-14.1. SAYILI SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA İLİŞKİN ESASLAR TEBLİĞİ'NİN İKİNCİ BÖLÜMÜNÜN 9. MADDESİ GEREĞİNCE HAZIRLANAN SORUMLULUK BEYANI

FİNANSAL TABLO VE FAALİYET...