Akiş GYO kredi borcu

Akiş GYO kredi borcu

Akiş GYO'nun HSBC Bank PLC'den kullanmış olduğu 23 milyon 482 bin 759,66 USD anapara bakiyesi bulunan kredisi kapatıldı ve bankadan kullanılacak krediye ilişkin kredi sözleşmesi imzalandı.

Akiş GYO'nun uzun vadeli kredi notu BBB!

Akiş GYO'nun ulusal uzun vadeli kredi notu yatırım yapılabilir seviye olan 'BBB (tur)' olarak, görünümünü ise negatif oldu. 

Akiş GYO ve HSBC Bank arasında kredi sözleşmesi imzalandı!

Akiş GYO'nun HSBC Bank PLC'den kullanmış olduğu 23 milyon 482 bin 759,66 USD anapara bakiyesi bulunan kredisi kapatıldı ve bankadan kullanılacak krediye ilişkin kredi sözleşmesi imzalandı.

Akiş GYO ve Yapı Kredi arasında 117.5 milyon TL'lik kredi sözleşmesi!

Akiş GYO'nun Yapı Kredi Bankası A.Ş.'den kullanmış olduğu toplam 117 milyon 516 bin 666 dolar ana para tutarlı kredileri için kredi sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Akiş GYO'nun kredi sözleşmesi 2 yıl yıllığına yenilendi.

Akiş GYO'nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu ve Derecelendirme notu hizmeti almak üzere; Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. ile bulunan sözleşmesi 2 yıl süre ile yenilendi. 

Akiş GYO'nun uzun vadeli kredi notu BBB!

Akiş GYO'nun ulusal uzun vadeli kredi notunu yatırım yapılabilir seviye olan 'BBB (tur)' olarak korumuş, görünümünü ise negatif olarak açıklandı.

Akiş GYO 5 yıl vadeli kredi sözleşmesi imzaladı!

Akiş GYO'nun 1 yılı anapara ödemesiz 5 yıl vadeli, vade sonunda yüzde 30 balon ödeme içerecek ve kalan tutar aylık eşit taksitli olacak şekilde  yenilenmesine ve ilgili şartları düzenleyecek tadil sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Akiş GYO kar dağıtımı yapacak mı?

Akiş GYO, kar payı dağıtımının genel kurul tarafından onaylanması hakkında açıklama yaptı...

Akiş GYO, Kıymet-i Harbiye Yönetim Danışmanlık ile anlaştı!

Akiş GYO, danışmanlık hizmeti alınacak şirketi Kıymet-i Harbiye Yönetim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş. olarak belirledi...

Akiş GYO 128 milyon TL'lik finansman bonosu ihraç edecek!

Akiş GYO, nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 182 gün vadeli 128 milyon TL nominal değerli 3 ayda bir BIST TLREF Endeksinin değişimine dayalı değişken faizli kupon ödemeli finansman bonosu ihraç edecek...

Akiş GYO 128 milyon TL'lik finansman bonosu ihraç edecek!

Akiş GYO, nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 182 gün vadeli 128 milyon TL nominal değerli 3 ayda bir BIST TLREF Endeksinin değişimine dayalı değişken faizli kupon ödemeli finansman bonosu ihracına ilişkin talep topladı.

Akiş GYO 100 milyon TL finansman bonosu ihraç edecek!

Akiş GYO, nitelikli yatırımcılara satışa sunulan 100 milyon TL nominal değerli, 182 gün vadeli finansman bonosu ihraç etmek için talep toplayacak.

Akiş GYO, Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile aracılık sözleşmesi imzaladı!

Akiş GYO, ihraç paylarının satılması için Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş ile aracılık sözleşmesi imzaladı...

Akiş GYO'nun ödenmiş sermayesi 465 milyona artırıldı!

Akiş GYO, 500 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak kaydıyla toplam 430 milyon 91 bin 850 TL olan çıkarıldı ve ödenmiş sermayesinin 465 milyon 91 bin 850 TL'ye artırıldı.

Akiş GYO kredi borcu Haberi

Akiş GYO kredi borcu

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kredi sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO'nun HSBC Bank PLC'den kullanmış olduğu, 3 ayda bir ana para ödemeli, son taksidi 2022 Ağustos ayında olan, toplam 23 milyon 482 bin 759,66 USD anapara bakiyesi bulunan kredinin, HSBC Bank Middle East' ten ("Banka") aynı tutarlı ve 1 yılı anapara ödemesiz 5 yıl vadeli, vade sonunda yüzde 30 balon ödeme içerecek ve kalan tutar aylık eşit taksitli olarak ödenecek şekilde kredi kullanılarak kapatılmasına ve bankadan kullanılacak krediye ilişkin kredi sözleşmesinin imzalanmasına karar verildi. Bu işlem sonrasında şirketin toplam borç stoğunda bir artış olmayacak, ortalama borç vadesi ise şirket hedefleri paralelinde nakit akışını olumlu etkileyecek şekilde uzayacak.

Akiş GYO'nun KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzca,

Şirketimizin, HSBC Bank PLC'den...