akzirve nakliye ambarları sitesi

akzirve nakliye ambarları sitesi

Geçtiğimiz hafta İstanbul Nakliye Ambarları İşletme Kooperatifi’ne (NAKO) ait Ambarlar Sitesi arsasına talip olan Akzirve’nin Nako ile flörtü devam ediyor. Firma, 130 dönüm arsa için 187 milyon dolar ve parsel başına 60 metrekare daire teklif etmişti…

Akzirve Gayrimenkul Yatırım 2 projesini tanıttı!

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, kendi finansal olanakları ve deneyimiyle inşa edeceği 2 projesini tanıttı. Akzirve, Bahçeşehir'de ve İstanbul Nakliye Ambarları arazisinde hayata geçireceği projeleriyle faaliyetlerini genişletecek.

MRT Vinç Nakliye ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MRT Vinç Nakliye ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Murat Canlı tarafından 500 bin TL sermaye ile 11 Mart'ta Beykoz, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi'nde kuruldu.

Asdur İnşaat Nakliye ve Hurda Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asdur İnşaat Nakliye ve Hurda Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cafer Kurt tarafından 10 bin TL sermaye ile 10 Mart'ta Bahçelievler, Hürriyet Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi'nde kuruldu.

Boyner Grup Emlak İnşaat Taahhüt Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Boyner Grup Emlak İnşaat Taahhüt Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Serdal Boğa ve Yakup Boğa ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 9 Mart Pendik, Çınardere Mahallesi, Olimpiyat Caddesi'nde kuruldu.

Vogel İnşaat Turizm Yapı Nakliye Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vogel İnşaat Turizm Yapı Nakliye Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yavuz Şenyurt ve Hüseyin Kuş ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 7 Mart'ta Sancaktepe, Abdurrahmangazi Mahallesi'nde kuruldu.

RML İnşaat Metal Elektrik Kimya Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RML İnşaat Metal Elektrik Kimya Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Onur Uysal tarafından 10 bin TL sermaye ile 3 Mart'ta Kartal, Yukarı Mahallesi, Üsküdar Caddesi, Pınar İş Merkezi'nde kuruldu.

Gözyuman Demir İnşaat ve Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gözyuman Demir İnşaat ve Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cem Gözyuman tarafından 10 bin TL sermaye ile 19 Şubat'ta Ataşehir, İçerenköy Mahallesi, Kayışdağı Yolu Caddesi'nde kuruldu.

Yapıtaç Gayrimenkul Yatırım İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kartal Şubesi açıldı!

Yapıtaç Gayrimenkul Yatırım İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kartal Şubesi, Salih Serdar ve Serkan Eş Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon 650 bin TL sermaye ile 4 Şubat'ta Kartal, Atalar Mahallesi'nde açıldı.

Ferhat Tan İnşaat Elektrik Boya Temizlik Nakliye Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ferhat Tan İnşaat Elektrik Boya Temizlik Nakliye Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Emine Erdem ve Yüksel Erdem ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 4 Şubat'ta Çekmeköy, Alemdağ Çatalmeşe Mahallesi'nde kuruldu.

Motta İnşaat Nakliye Metal Reklam Matbaa Bilgisayar Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Motta İnşaat Nakliye Metal Reklam Matbaa Bilgisayar Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Merve Elkoca tarafından 40 bin TL sermaye ile 25 Ocak'ta Kartal, Soğanlık Yeni Mahallesi, Balıkesir Caddesi'nde kuruldu.

34 Rena İnşaat Turizm Otomotiv Gıda Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

34 Rena İnşaat Turizm Otomotiv Gıda Nakliye Ticaret Limited Şirketi, Engin Kara tarafından 10 bin TL sermaye ile 20 Ocak'ta Sancaktepe, Sarıgazi Mahallesi, Atatürk Caddesi Dilek Sokak'ta kuruldu.

TMÇ Sosyal Hizmetler Otomasyon Nakliye İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TMÇ Sosyal Hizmetler Otomasyon Nakliye İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Münevver Çakır tarafından 250 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Kadıköy, Rasimpaşa Mahallesi'nde kuruldu.

LZG Sosyal Hizmetler Otomasyon Nakliye İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

LZG Sosyal Hizmetler Otomasyon Nakliye İnşaat Peyzaj Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aziz Malkoç tarafından 250 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Kadıköy, Rasimpaşa Mahallesi'nde kuruldu.

akzirve nakliye ambarları sitesi Haberi

akzirve nakliye ambarları sitesi
İstanbul Nakliye Ambarları İşletme Kooperatifi’ne (NAKO) ait olan Zeytinburnu Nakliye Ambarları Sitesi’ne Akzirve aday olmuştu.  Akzirve, 130 dönüm arsa için 187 milyon dolar ve parsel başına 60 metrekare daire teklif etmişti. Bu rakam geçtiğimiz Cumartesi günü kurul toplantısında kooperatif üyeleri tarafından değerlendirildi ama toplantıdan kesin bir sonuç çıkmadı. 


Görüşmeler devam ediyor

NAKO Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bulut konuyla ilgili şu açıklamada bulundu, ” Henüz alınmış kesin bir karar yok. Görüşmeler devam ediyor. Şimdilik sadece kooperatif üyelerimizin konuyla ilgili bizi güçlendirdiğini söyleyebilirim. Üyelerimiz adına yönetim kurulu olarak Akzirve ile görüşmelerimiz devam edecek ve görüşmeler sonucunda bir karar vereceğiz” diye konuştu. 


2008’de 250...