ali ağaoğlu maslak 1453

ali ağaoğlu maslak 1453

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kızı Sena Ağaoğlu ile birlikte projesi Maslak 1453'de görüntülendi.

Ali Ağaoğlu Maslak 1453'te 4 kulede Körfez'de ön anlaşma yaptı!

Ali Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde, 4 kulenin 300 milyon dolarlık bedeli için ön anlaşmasını yaptıklarını açıkladı

Ali Ağaoğlu Maslak 1453 projesi hakkındaki iddialara cevap verdi!

Ülkemizin konut sektörüne vizyonu ve yatırımlarıyla yön veren Ağaoğlu; yepyeni bir yaşam alanı olan Maslak 1453 projesiyle, yalnızca 30 günlük bir tanıtım döneminde kırılması güç bir satış rekoru gerçekleştirmiş bulunuyor.

Ali Ağaoğlu babası adına Maslak'ta cami yaptırdı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, merhum babası Miktat Ağaoğlu adına yaptırdığı camiyi kısa sürede ibadete açmayı planlıyor.

Ali Ağaoğlu kızıyla Maslak 1453'de görüntülendi!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kızı Sena Ağaoğlu ile birlikte projesi Maslak 1453'de görüntülendi.

Ali Ağaoğlu, Maslak 1453'ü gururla gezdiriyor!

Maslak 1453 projesini görmek isteyen ünlü marka sahiplerinden Mudo'nun patronu Mustafa Taviloğlu, Nusret'in kurucu ortaklarından Mithat Erdem ve ünlü armatör Kahraman Sadıkoğlu, önceki gün projeyi gezerken, onlara Ali Ağaoğlu eşlik etti

Ağaoğlu Maslak 1453'te Atatürk heykelinin açılışı yapıldı!

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan Maslak 1453 projesinde Atatürk heykelinin açılışı yapıldı. Ali Ağaoğlu açılışa sevgilisi Duygu Su Gülpınar’la katıldı.

Ali Ağaoğlu'dan Rosa Danışmanlık'a destek!

Ağaoğlu Şirketler Grubu patronu Ali Ağaoğlu, eski çalışanları Gamze Reka, Cansu Tamer ve Şuheda Turoğlu tarafından kurulan Rosa Danışmanlık'ı Ağaoğlu Maslak 1453'te açtı. Ağaoğlu'nun desteğiyle ofiste ilk daire satıldı.

Ali Ağaoğlu Maslak 1453'teki sevgililere sürpriz yaptı!

İşadamı Ali Ağaoğlu, önceki gün son projesi Maslak 1453'te yaşayanlar için sürpriz sevgililer partisi yaptı. 2 bin kişinin katıldığı partide ünlü isimler de vardı.

Ali Ağaoğlu Maslak 1453 kampanyası!

4 bin 203 konut ve 1.055 ticari üniteden oluşan Ağaoğlu Maslak 1453 projesi Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ali Ağaoğlu Maslak 1453 kampanyası...

Ağaoğlu Maslak 1453 ofis bloğunun yarısı satıldı!

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Maslak 1453'ün ilk ofis bloğunu bir ayda satarız demiştim. Şimdiden satışların yarısı tamamlandı. Bu ay bitmeden tamamını satarız" dedi.

Ali Ağaoğlu, Maslak 1453'te 1.500 kişilik üniversite kuracak!

Kendi adıyla vakıf kuran Ali Ağaoğlu, eğitim sektörüne de adım attı. Maslak 1453'te mimarlık eğitiminin verileceği 1.500 kişilik üniversite kurmaya hazırlanan Ağaoğlu, YÖK'ten izin bekliyor.

Ali Ağaoğlu: Körfez yatırımcısının ilgisi devam ediyor!

Körfezin en etkili yatırımcılarından Al Muhaidib Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sulaiman Al-Muhaidib Maslak 1453’ü ziyaret etti. Ali Ağaoğlu, ‘Körfez yatırımcısının Türkiye’ye ilgisi sürüyor. Yatırım kararları bunu gösteriyor’dedi

Ali Ağaoğlu: Körfez yatırımcısının ilgisi devam ediyor!

Körfezin en etkili yatırımcılarından Al Muhaidib Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sulaiman Al-Muhaidib Maslak 1453’ü ziyaret etti. Ali Ağaoğlu “Körfez yatırımcısının Türkiye’ye ilgisi sürüyor. Yatırım kararları bunu gösteriyor” dedi.

Ali Ağaoğlu: Yeni trend Cadde 1453 olacak!

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesinin çekim merkezi olarak hayata geçirdiklerini söyleyen Ali Ağaoğlu, "Yeni trend Cadde 1453 olacak" diye konuştu..

Ali Ağaoğlu: Maslak 1453 inşaat teknolojisi ile farklı bir proje!

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesi, iki adet meydan çevresi ve kulelerin arasında devam eden 1453 metre uzunluğundaki cadde ile göz dolduruyor.

ali ağaoğlu maslak 1453 Haberi

ali ağaoğlu maslak 1453

Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde 'Gerçek ve tek aşkım' dediği kızı Sena Ağaoğlu ile birlikte görüntülendi. Kızı ile birlikte projesi Maslak 1453'de dolaşırken görüntülenen Ağaoğlu, holdinginde toplantı ve görüşmelerini bitirdikten sonra Maslak 1453'de projenin başına geçerek ilgilendi.


Tüm gününü kızı Sena ile geçiren Ağaoğlu, sevgilisi ie ayrıldığı haberleri hakkında yorum...