Ali Dilber kimdir

Ali Dilber kimdir

Kamu bankalarının faiz indirimi ve dövizde yaşanan düşüş, sektöre can suyu oldu. Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber “Ciddi anlamda telefon trafiği yaşamaya başladık. Konut sektörünün 1.2 milyon adetlik satış eşiğini aşacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Raif Ali Dinçkök kimdir?

Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Raif Ali Dinçkök kimdir? Raif Ali Dinçkök, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Raif Ali Dinçkök'ün biyografisi...

Dursun Ali Kılıclı kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Kılıclı kimdir? Dursun Ali Kılıclı daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Dursun Ali Kılıclı'nın biyografisi...

Ali Cebeci kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cebeci kimdir? Ali Cebeci daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Ali Cebeci'nin biyografisi;

Ali Murat Dizdar kimdir?

Deniz Gayrimekul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Murat Dizdar kimdir? Ali Murat Dizdar daha önce hangi görevlerde bulundu?

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin kimdir? Mehmet Ali Ergin daha önce hangi görevlerde bulundu?

Ali Sabancı kimdir?

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı kimdir? Ali Sabancı daha önce hangi işlerde görev aldı? 

Türk konut sektörüne Çinli ilgisi!

Bankaların konut kredisi faiz oranlarını 0.99’a indirmesi konut sektöründeki satışları da artırdı. Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber, Uzakdoğulu yatırımcı için Türk konut sektörünün cazip olduğunu söyledi.

Kamu bankalarından gayrimenkule 'nefes'!

Kamu bankalarının faiz indirimi ve dövizde yaşanan düşüş, sektöre can suyu oldu. Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber “Ciddi anlamda telefon trafiği yaşamaya başladık. Konut sektörünün 1.2 milyon adetlik satış eşiğini aşacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Ali Kurt kimdir?

KİPTAŞ Genel Müdürlüğüne atanan Ali Kurt oldu. Peki Ali Kurt kimdir? Ali Kurt daha önce hangi işlerde görev aldı?

Vatandaş mevduattaki parasını konuta çevirmeye başladı!

Düşen kredi faizleri konut satışlarına anında yansıdı. Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber, konut kredi faizlerinin düşmesiyle konuta artan talebin çok yoğun olduğunu söyledi.

Ali Sami Kutlu kimdir?

Ali Sami Kutlu, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Ali Sami Kutlu kimdir? Ali Sami Kutlu hangi işlere imza attı?

Ali İlbaş kimdir?

Ali İlbaş, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Siirt Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Ali İlbaş kimdir? Ali İlbaş hangi işlere imza attı?

Ali Talip Özdemir kimdir?

Ali Talip Özdemir'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Bakırköy İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Ali Talip Özdemir kimdir? Ali Talip Özdemir bugüne kadar hangi alanlarda görev aldı?

Ali Dilber kimdir

Ali Dilber kimdir Ali Dilber kimdir

Türk ekonomisinin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul sektöründe, son dönemde yaşanan gelişmeler nedeniyle toparlanma sürecine girildi. Son yıllarda eski havasını bulamayan sektör, yapılan kampanyalar ve bankaların faiz indirimleriyle birlikte nefes alıyor. Geçtiğimiz yıl toplam konut satışı bir önceki yıla göre yüzde 2.4 oranında azalarak 1 milyon 375 bin adet oldu.

Star Gazetesi'nden Kaan Zenginli'nin haberine göre; Türkiye'de 1 milyon konut stoku bulunurken, bunun 400 binden fazlası İstanbul’da bulunuyor. Sektörden gelen görüşler ise her yıl 1 milyondan fazla evin satıldığı Türkiye’de 1 milyonluk konut stokunun ‘dişe dokunur’ bir rakam olmadığına işaret ediyor.

Coldwell Banker ACCE Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilber, faiz indiriminin tam zamanında geldiğini söylüyor. Kamu bankalarının yanında özel bankaların da faiz indirimine gitmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Dilber “Sektör olarak yıla kötü...