alsim alarko kazakistan gölü arıtma tesisi 2. etap

alsim alarko kazakistan gölü arıtma tesisi 2. etap

Alarko Holding A.Ş'nin bağlı ortaklığı olan Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret, Taldykol Gölü Rehabilitasyonu ve Atıksu Arıtma Tesisi Projesi 2. Etap" işinin sözleşmesini Kazakistan Valiliği ile imzaladı...

Alarko'nun Bükreş'te yapacağı çevre yolu için imzalar atıldı!

Romanya Bükreş'te inşa edilecek ikinci etap çevre yolu için açılan ihaleyi kazanan Alsim Alarko ile Romanya Ulusal Karayolları Altyapı İdaresi arasında sözleşme imzalandı...

Alsim Alarko 161,5 milyon Euro'ya Bükreş'te yol yapacak!

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş., Bükreş Güney Çevreyolu Dizayn ve Yapım İşi ihalesi yaklaşık 161 milyon 486 bin 997 Euro teklifle kazanmıştı. Proje yakında başlayacak...

Türk firmalar Kazakistan BAKAD projesini en kısa sürede tamamlayacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Turhan, Kazakistan'daki Büyük Almatı Çevreyolu İnşaatı Projesini (BAKAD) üstlenen Türk inşaat firmaları Makyol ve Alsim-Alarko’nun projeyi en kısa sürede tamamlayıp hizmete sunacaklarına inandığını söyledi.... 

Alarko Holding Romanya’da 620 milyon Euro'ya demiryolu yapacak!

Alarko Holding'in bağlı ortaklığı Alsim Alarko'nun yüzde 50 hisseye sahip olduğu grup, Romanya'daki demiryolu hattı ihalesini yaklaşık 619 milyon 600 bin 686 Euro teklifle kazandı...

Bükreş Güney Çevreyolu Dizayn ve Yapım İşi ihalesi ne oldu?

Alarko Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.'nin katıldığı ihale ile ilgili daha önce yapılan özel durum açıklaması hakkında güncelleme yaptı.

Alarko'dan Kazakistan'da dev ihale!

Alarko Holding, Alsim Alarko liderliğindeki konsorsiyumun Kazakistan'da kazandığı Alma-Ata Çevre Yolu projesine ilişkin sözleşmenin imzalandığını açıkladı. 

Alarko Holding'ten Kazakistan Alma-ata Çevreyolu açıklaması!

Alarko Holding, Alsim Alarko San. Tes. ve Tic. A.Ş.'nin katıldığı İhale ile ilgili daha önce yapılan özel durum açıklaması hakkında güncelleme yaptı.

Sefaköy-Halkalı-Başakşehir havaray hattı 2019 yılında hizmete girecek!

Sefaköy-Halkalı-Başakşehir hattına yapılacak havaray için ihaleyi Alarko Holding bağlı ortaklığı Alsim Alarko kazandı. Alsim Alarko bu işi KDV hariç 1.292.000.000 TL bedelle yapacak.

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Alper Kaptanoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Mustafa Filiz, Kadir Eke, Ümit Nuri Yıldız Yönetim Kurulu Üyelikleri'nde 172 milyon 687 bin TL sermaye ile 23 Ağustos'ta Dikilitaş'ta kuruldu.

Soma B Termik Santrali'ne en yüksek teklif Konya Şeker'den!

Özelleştirme İdaresinde Ahmet Aksu başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye, Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret AŞ, Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ, Bereket Enerji ve Üretim AŞ yetkilileri katıldı.

Soma termik santraline 4 talip!

Soma Elektrik Üretim ve Ticarete ait Soma B termik santrali özelleştirilme İha leşine dört şirket başvurdu. Ön yeterlilik ve teklif için başvuran şirketler Alsim Alarko, Kalyon inşaat, Konya Şeker ve Bereket Enerji olarak sıralandı.

Orhaneli ve Tunçbilek'e en yüksek teklif Çelikler'den!

Özelleştirme İdaresinde Ahmet Aksu başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye, Bereket Enerji Üretim AŞ, Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret AŞ, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret AŞ ile Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi AŞ katıldı.

Orhaneli ve Tunçbilek santrallerine 4 teklif!

İki santral ve bazı kömür varlıklarının özelleştirilmesine ilişkin ihale sürecinde Bereket Enerji, Alsim Alarko, Konya Şeker ve Çelikler Taahhüt İnşaat ön yeterlilik ve teklif başvurusunda bulundular.

alsim alarko kazakistan gölü arıtma tesisi 2. etap

alsim alarko kazakistan gölü arıtma tesisi 2. etap alsim alarko kazakistan gölü arıtma tesisi 2. etap


Alarko Holding tarafından yapılan açıklama şöyle:


Bağlı Ortaklıklarımızdan Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş. "Taldykol Gölü Rehabilitasyonu ve Atıksu Arıtma Tesisi Projesi 2. Etap" işini Kazakistan Astana Valiliği Kamusal Hizmetler Müdürlüğü'ne karşı taahhüt etmiştir.


Kazak Tengesi para biriminden imzalanan sözleşmenin ABD Doları cinsinden tutarı 142.536.671...